Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[11.0.0.6834] Błąd przy zmianie opisu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [11.0.0.6834] Błąd przy zmianie opisu

    Witajcie, mam problem przy zmianie opisu w GG 11 (Win7 x64).

    Gdy próbuję zmienić opis, w trakcie pisania nowego nagle wskakuje mi stary (po mniej-więcej 20 sekundach). Muszę wtedy zacząć pisać od nowa, lecz jesli nie zdążę to znów zmienia mi w trakcie pisania na poprzedni opis. Znów muszę kasować stary i pisać "na czas". Wygląda to dość śmiesznie, jakby GG próbowało robić ze mną challenge i bawiło się ze mną, jednak trochę mnie to denerwuje. Wie ktoś czemu tak się dzieje?

    Pozdrawiam
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    #2
    potwierdzam. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, ale wygląda na celowe, bo owy panel cały czas siedzi w pamięci i nie jest niszczony. Jeśli wszystkie okna tak działają to się nie dziwię, że aplikacja pożera tyle zasobów.

    Komentarz


      #3
      Też zauważyłem, że dużo żre... Ale po co cache opisu? Wystarczy żeby był i tyle, aktualizowany raz na jakiś czas, ale nie przetrzymywany...

      Celowe... Ciekawe po co?
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #4
        poprawiono niby i opis nie wraca.
        Nie zmienia to faktu, że nadal nie jest zwalniana pamięć dla tego zbędnego okna, jeśli wszystkie okna tak są traktowane to się nie dziwię, że apka tyle zajmuje pamięci RAM. Czekam na poprawkę tego.

        Komentarz


          #5
          Ja również. Gdy ktoś się zaloguje do GG (dymek) przy grze (TrackMania United Forever) mam 0,5sek laga i wyścig jest przegrany.
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz

          Pracuję...
          X