Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Javożale odnośnie braku bety (wycinek z wątku z opiniami)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Javożale odnośnie braku bety (wycinek z wątku z opiniami)

    Skoro nowa wersja beta to z kolejnymi poprawkami, nie ? ;>

    //QRIX: Posty przeniesione z tego wątku http://forum.gg.pl/showthread.php?37...A-Wasze-opinie
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Posty przeniesione z wątku http://forum.gg.pl/showthread.php?374-Java-BETA-Wasze-opinie
    Adios

    #2
    a o której bedzie ?

    Komentarz


      #3
      Jak bd to na pewno informacja o tym się pojawi
      Adios

      Komentarz


        #4
        już jest po 15 a dalej jej nie ma ;/

        Komentarz


          #5
          Prosiłbym o nie zaśmiecanie forum pytaniami "A o której godzinie będzie beta". Będzie, jak się ze wszystkim wyrobimy.

          Co do błędu Alert(2,20) to problem dotyczy najprawdopodobniej połączeń szyfrowanych, z którymi telefon sobie nie radzi. Na ten moment niestety nie znamy rozwiązania problemu i nie wiemy, czy w ogóle takowe istnieje.

          Komentarz


            #6
            Czyli nie będę mógł mieć gg 5.0 ?!

            Komentarz


              #7
              Weź się kurde uspokój ;> Powinieneś zarobić warna ^^
              Adios

              Komentarz


                #8
                Nie chcę was pośpieszać czy coś ale już 20:00

                Komentarz


                  #9
                  Długo mamy czekać??

                  Komentarz


                    #10
                    coś mi się zdaje że się nie doczekamy.

                    Komentarz


                      #11
                      Ponieważ już pisano o tym, że beta...
                      Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                      ... Będzie, jak się ze wszystkim wyrobimy.
                      to jeśli jeszcze raz ktoś zada pytanie o termin wydania, to będziemy wykluczać te osoby z działu testów na forum. Obiecuję. Upominał Was już ReBeLs513 i Wasky. Teraz ja jako ostatnia osoba.
                      Tester, który nie umie czytać ani obsłużyć się forum chyba nie jest dobrym testerem.
                      Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #12
                        Czy to oznacza, że mam jedynie czekać na wydanie nowej wersji mgg?
                        Mi też się wyświetla komunikat, że aplikacja wygasła w wersji 5.0.
                        Jak się zalogowałem na stare gg (wersja 4.7.3) to z kolei miałem komunikat, że usługa nie opłacona.
                        Właśnie teraz się zastanawiam czy ten komunikat w wersji 5.0 ma jakiś związek z tym, ze usługa jest nieopłacona.

                        Komentarz


                          #13
                          Zauważyłem, że oni bardziej patrzą na błędy na androidzie niż na javie... Sami spojrzcie kolejna wersja z poprawkami wyszła 2 dni temu ( 12.04 ) . A tu mamy większy problem niż android...

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez HitmanoOowski13 Zobacz posta
                            Zauważyłem, że oni bardziej patrzą na błędy na androidzie niż na javie... Sami spojrzcie kolejna wersja z poprawkami wyszła 2 dni temu ( 12.04 ) . A tu mamy większy problem niż android...
                            nie tylko ty tak zauważyłeś, ale cóż się dziwić java odchodzi do lamusa.

                            Komentarz


                              #15
                              ej no bo nie wiem czymam czekac az wyjdzie kolejna BETA czy mam pobrac 4.7.3 bo na 5.0 pisze ze wygasła i jak mam korzystac ?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X