Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Javożale odnośnie braku bety (wycinek z wątku z opiniami)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Przeczytaj uważnie bo po zgłoszeniu błedu że aplikacja wygasła napisał że jutro wydadzą nową wesję. Cytuje Waskiego "jutro wydamy kolejną wersję która będzie działać"
    Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #62
      Owszem, ale potem dodał, że będzie jak się wyrobią. Może napotkali jakiś problem,.jejku. Nie muszą się wam spowiadać ,
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #63
        Dobra koniec dyskusji. Bo i tak do niczego nie prowadzi.

        Komentarz


          #64
          Miała być dzisiaj.

          ---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

          Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
          A ja nie toleruje nieróbstwa! I szczytu bezczelności olewając użytkowników czekających na kolejną wersję beta. Pozatym Wasky sam wyraźnie napisał że w piątek będzie beta. A tu już poniedziałek i bety nie ma.
          Ze szczytem nieróbstwa masz rację... Albo Obiecują Albo Nic Nie robią... :/ Więc niech lepiej na przyszłość dotrzymują obietnicy...

          Komentarz


            #65
            Czy wy naprawdę macie po 13 lat i nie potraficie zrozumieć prostej informacji? Nie ma bo dopracowują, tak trudno zrozumieć? I tak powinniście się cieszyć że jest darmowa.

            Komentarz


              #66
              Przestańcie już toczyć wojnę o to, ze nie ma kolejnej wersji beta.
              Błąd jest tylko taki, że za szybko wygasła ta wcześąniejsza wersja aplikacji, a szkoda, bo mi bardziej ona odpowiada
              jak ostatnia wersja finalna.

              Ciekawy jestem tylko jakie są szanse, że GG znów odniesie wielki sukces i wrócą czasy świetności dla GG.

              Komentarz


                #67
                Zamieszczone przez MrAFK Zobacz posta
                Czy wy naprawdę macie po 13 lat i nie potraficie zrozumieć prostej informacji? Nie ma bo dopracowują, tak trudno zrozumieć? I tak powinniście się cieszyć że jest darmowa.
                jak narazie to nie mam się z czego cieszyć bo bety nie ma.

                Komentarz


                  #68
                  Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
                  I chyba zrobimy tak, że dostęp do działu z testami będzie wymagał posiadania dodatniego poziomu punktów reputacji.
                  Świetne. Ale co z takimi jak ja. Zgłaszam błędy, siedzę cicho, nie płacze lecz jestem tu świeżakiem.

                  Komentarz


                    #69
                    na starcie każdy ma reputację równą 10 pktów, więc żeby była ujemna, 10 razy trzeba dostać od różnych osób lub do różnych postów opcję "Nie pomógł/Nie zatwierdzam". Poza tym to luźna myśl tylko była, jak jednak nadal co niektórzy będą przeginać, to zacznę to poważnie rozważać.

                    Komentarz


                      #70
                      Wtorek już... A bety jak nie widać tak jej nie ma...
                      To może opubikujcie jeszcze raz tą samą betę ze zdejmniętym ograniczeniem jak wam się nie chce dać kolejnej z poprawionymi blędami.

                      Komentarz


                        #71
                        Daj już spokój, co?
                        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                        Komentarz


                          #72
                          boze, dzieci neo normalnie ^^
                          Wolisz, aby beta była zrobiona jak najlepiej czy byle jak, aby Cie zadowolic ???
                          Adios

                          Komentarz


                            #73
                            no wyszłabeta nowa, a u mnie dalej bład połączenia ;/

                            Komentarz


                              #74
                              Miejmy tylko nadzieję, że już nie będzie zablokowana po raz kolejny wersja beta tak jak było teraz.
                              Ciekawe kiedy się ona pokaże jako wersja finalna.
                              Jak dla mnie to wersja 4.7.3 jest gorsza jak ta wersja beta 5.0.

                              Komentarz


                                #75
                                Nie, ta beta nie wygaśnie tak szybko. W pażdzierniku dopiero. Tamto wygaśnięcie to niespecjalnie. Pomyłka nasza.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X