Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77

Wątek: Javożale odnośnie braku bety (wycinek z wątku z opiniami)

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Ponieważ już pisano o tym, że beta...
    Cytat Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    ... Będzie, jak się ze wszystkim wyrobimy.
    to jeśli jeszcze raz ktoś zada pytanie o termin wydania, to będziemy wykluczać te osoby z działu testów na forum. Obiecuję. Upominał Was już ReBeLs513 i Wasky. Teraz ja jako ostatnia osoba.
    Tester, który nie umie czytać ani obsłużyć się forum chyba nie jest dobrym testerem.
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 13.04.2012 o 21:20

Model tel.
    Sony Ericsson K800i
    Czy to oznacza, że mam jedynie czekać na wydanie nowej wersji mgg?
    Mi też się wyświetla komunikat, że aplikacja wygasła w wersji 5.0.
    Jak się zalogowałem na stare gg (wersja 4.7.3) to z kolei miałem komunikat, że usługa nie opłacona.
    Właśnie teraz się zastanawiam czy ten komunikat w wersji 5.0 ma jakiś związek z tym, ze usługa jest nieopłacona.

Zauważyłem, że oni bardziej patrzą na błędy na androidzie niż na javie... Sami spojrzcie kolejna wersja z poprawkami wyszła 2 dni temu ( 12.04 ) . A tu mamy większy problem niż android...

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia, LG
    Model tel.
    2710, GT540 SWIFT
    FW telefonu
    s40 v6, android cm7
    Cytat Zamieszczone przez HitmanoOowski13 Zobacz posta
    Zauważyłem, że oni bardziej patrzą na błędy na androidzie niż na javie... Sami spojrzcie kolejna wersja z poprawkami wyszła 2 dni temu ( 12.04 ) . A tu mamy większy problem niż android...
    nie tylko ty tak zauważyłeś, ale cóż się dziwić java odchodzi do lamusa.

ej no bo nie wiem czymam czekac az wyjdzie kolejna BETA czy mam pobrac 4.7.3 bo na 5.0 pisze ze wygasła i jak mam korzystac ?

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Poprawka do Androida wyszła do wersji finalnej, a nie do wersji beta. Beta może mieć błędy, bo na tym ona polega, by je znaleźć i naprawić. Wersja finalna nie ma prawa mieć błędów, szczególnie tak krytycznych jak się właśnie zdarzyło.
    To że Wam beta w Javie nie działa to wynik tego, że zakończył się okres testowy dla tej wersji. Kolejna jest w przygotowaniu i jeśli subskrybujecie główny temat, to dostaniecie maila o nowej wersji. Kiedy? Nie wiadomo. Jak ktoś silnie potrzebuje GG w komórce i nie wytrzyma to niech wróci tymczasowo do 4.7.3.

Cytat Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
    Poprawka do Androida wyszła do wersji finalnej, a nie do wersji beta. Beta może mieć błędy, bo na tym ona polega, by je znaleźć i naprawić. Wersja finalna nie ma prawa mieć błędów, szczególnie tak krytycznych jak się właśnie zdarzyło.
    To że Wam beta w Javie nie działa to wynik tego, że zakończył się okres testowy dla tej wersji. Kolejna jest w przygotowaniu i jeśli subskrybujecie główny temat, to dostaniecie maila o nowej wersji. Kiedy? Nie wiadomo. Jak ktoś silnie potrzebuje GG w komórce i nie wytrzyma to niech wróci tymczasowo do 4.7.3.
    Ale mnie nie stać na to, bym wrócił do starej wersji... Mam doładowywane po 20 zł na miesiąc, 9 zł na internet , 5 złotych na pakiet smsów a 4 złote na grę na internecie, bo zbieram. I wydaje 19 złotych i zostaje mi 1 zł... Więc jak mam oszczędzić na gg?! Niech mi ktoś powie... ;/

Doświadczony GGadacz
    Model tel.
    SE k850i
    Hehe A to już Twój problem. Operatorskie gg pobierz, nie płacisz za transfer a za aktywację ii dorzuć 5 zł, niestety

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia, LG
    Model tel.
    2710, GT540 SWIFT
    FW telefonu
    s40 v6, android cm7
    Załóż se nowy numer gg i będziesz miał przez tydzień za darmo a nie się tu wyżalasz ze swoich problemów finansowych.

Cytat Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
    Załóż se nowy numer gg i będziesz miał przez tydzień za darmo a nie się tu wyżalasz ze swoich problemów finansowych.
    Niedawno założyłem... -.-

Uprawnienia umieszczania postów