Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opłata za mobilne gg java

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Opłata za mobilne gg java

    Czy to prawda, że od wersji 5.0 mobilne gg będzie bezpłatne i będzie
    (jeżeli będzie) jedynie opłata za transfer danych?
    Już jakiś czas temu czytałem, że mobilne gg ma być od teraz bezpłatne.
    W zamian za to mają być puszczane reklamy przy uruchomieniu aplikacji
    tak jak to jest w gg na komputer.

    Z drugiej strony dziwne by było też gdyby gg java miało być dalej płatne jeżeli
    na inne systemy jest bezpłatne.
    Użytkowników gg java też będzie coraz mniej gdyż
    coraz więcej telefonów jest z systemem operacyjnym.

    #2
    nie wiem gdzie to czytałeś, ale pewnie chodziło o wersje na systemy, które już od dawna są bezpłatne.

    Komentarz


      #3
      http://www.my-mobile.com.pl/index.ph...w-wersji-java/
      Tutaj o tym czytałem.
      Trochę to dla mnie będzie dziwne jak mobilne gg na javę będzie dalej płatne jeżeli gg chce uzyskać więcej użytkowników.
      Przecież poważną konkurencją jest teraz facebook.
      Dziwne to by było gdyby mobilne gg, którego używa garstka ludzi było płatne, a facebook chat, którego tak wiele ludzi używa darmowy.
      Ja u siebie to nawet zauważyłem, ze na (w 100% darmowym) facebooku mam więcej znajomych jak na (mobilnym płatnym) gg.

      Komentarz


        #4
        Faktycznie jest duże prawdopodobieństwo wprowadzenia takiego rozwiązania. Aktualnie wersja testowa nowego GG Java dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych na forum. Możliwe, że zostanie po prostu rozszerzona na resztę użytkowników

        Komentarz


          #5
          Dobrze by było gdyby była rozszerzona na resztę użytkowników.
          Raczej opłata za mobilne gg tylko spowoduje tylko, że GG będzie mało konkurencyjne dla innych komunikatorów.
          Za dużo jest już na rynku komunikatorów, które nie posiadają żadnych opłat, a nawet operatorzy sieci
          komórkowych znieśli opłaty za transfer danych w ramach tych aplikacji.
          Sieć freem nie przwrywa reklamami korzystania z komunikatorów Nimbuzz, Palringo, ebuddy i GG.
          Play i Red Bull Mobile oferuje darmowy cały internet po doładowaniu.

          Komentarz

          Pracuję...
          X