Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kłopoty z migracją archiwum w GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kłopoty z migracją archiwum w GG

    Witam mam taki problem - jak usunąć pojawiający się po każdym uruchomieniu komunikatora GG komunikat o błędzie migracji archiwum do GG z serwera ? Pozdrawiam i miłego wieczorku

    #2
    Mógłbyś się z nami skontaktować mailowo i dokładnie opisać z jakiej wersji GG korzystałeś przed migracją, przesłać screena komunikatu i wskazać swój numer GG?
    Czy podczas migracji (w momencie jej dokonywania) miałeś uruchomioną starszą wersję GG? Czy archiwum przeniosło się prawidłowo?
    Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      archiwum gg zaimportowalo się, ale... Nie z ostatniej wersji gg10, którą posiadałam, ale z jakiejś wcześniejszej (sprzed dwóch lat), a ostatnie 2 lata znajdują się w jakimś niebycie...

      Komentarz


        #4
        Przed chwilą dokonałem pierwszej instalacji GG 11. Po instalacji ustawiłem zgodnie z sugestią nowe hasło.
        Po uruchomieniu GG11 pokazuje się okno "Migracja archiwum" a w jego dolnej części natychmiast komunikat "Wystąpił krytyczny błąd podczas migracji danych".
        Robiłem już kilka prób, jednak każda z nich kończy się tak samo. Moja stara wersja Gadu-Gadu to 10.5.2.13164
        Zależy mi bardzo na przeniesieniu archiwum rozmów ze starej wersji i jej odinstalowaniu. Proszę o pomoc w tym zakresie...

        Edit: Informuję, że po uruchomieniu starej wersji mam dostępne całe archiwum. Ma ono pojemność niemal 20 MB, a lista kontaktów to około 150 osób.
        Natomiast z drugiego konta GG tej samej wersji migracja archiwum zakończyła się powodzeniem. Jednak miałem w nim zaledwie 20 osób na liście kontaktów i archiwum pojemności 78 kB.
        Nie wiem, czy może to mieć jakiś wpływ na poprawną migrację.
        Ostatnio edytowany przez Lukas49; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: informacja uzupełniająca

        Komentarz


          #5
          ma to wpływ bo nowe gg przy dużej ilości osób bądź dużym archiwum głupieje i nie przenosi wszystkiego ;/

          Komentarz

          Pracuję...
          X