Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Utraty połaczenia, wielokrotne otrzymywanie tej samej wiadomosci, nie dochodza wiadom

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Utraty połaczenia, wielokrotne otrzymywanie tej samej wiadomosci, nie dochodza wiadom

    1. Co 5-10 sekund GG traci polaczenie.
    2. Po odzyskaniu polaczenia dostaje kilka ostatnich wiadomosci i tak w kólko. Trace polaczenie, dostaje znowu te same wiadomosci.
    3. Wiele wiadomosci nie dochodzi, ktos na kompie obok cos mi wysyla a u mnie nic. Ja za to wiadomosci wysylac moge normalnie.

    #2
    Ja nic nie doradzę, ale tak na wszelki wypadek reinstalować program, to opisane tu: http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji jak nie pomoże, to podać dokładnie wersję systemu i programu.

    Komentarz


      #3
      reinstal zgodnie z instrukcja - nie pomoglo, dalej to samo

      Windows 7 home premium oryginalny, gg 11.0.0.6909

      gg 1219687 - mozna zobaczyc jak co chwile pojawiam sie i znikam

      Komentarz


        #4
        zatem kolejne pytanie: czy na starszych wersjach GG (10/8/7) również masz ten problem?

        Komentarz


          #5
          Po zalogowaniu na gg 10.3.2.12444 otrzymalem wiadomosci które do mnie nie dotarly, jeszcze raz otrzymalem ostatnie wiadomosci które mi sié dublowaly na gg11 i wszystko jest dobrze.

          Nastépnie zalogowalem sie znowu na gg11 i wszystko teraz wyglada ok, wiadomosci dochodza, nie zrywa polaczenia.

          Zobaczymy czy przeszlo na stale czy tylko na chwile. Dziekuje za pomoc ^^

          Komentarz


            #6
            Czy wiadomości które dostałeś ma GG 10 były jakieś szczególne? Może posiadały jakieś dziwne znaki, obrazki, może były bardzo długie?

            Komentarz


              #7
              Podobny problem pojawia się przy wysyłaniu dużych obrazków poprzez okno wiadomości, być może i tak było w tym przypadku.

              Komentarz

              Pracuję...
              X