Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wysuwane okienko po kliknięciu na kontakt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wysuwane okienko po kliknięciu na kontakt

    Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    a jak już mowa o liście kontaktów to strasznie wkurza wysuwające się okno po kliknięciu na dany kontakt.
    potwierdzam wkurzajace okno z danymi osoby które sie wysuwa podczas klikniecia w kontakt na liscie. Prosze o likwidacje tego okna w wersji finalnej gg. Dziekuje

    #2
    Zamieszczone przez ironpiter Zobacz posta
    potwierdzam wkurzajace okno z danymi osoby które sie wysuwa podczas klikniecia w kontakt na liscie. Prosze o likwidacje tego okna w wersji finalnej gg. Dziekuje
    Przyłączam się Albo zostawcie opcję wyboru.

    Komentarz


      #3
      Wow dopiero zauwazyłem te okno xD

      Komentarz


        #4
        Mnie tam to okno nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie - okazuje się całkiem przydatne Nie zdradzę jednak do czego

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez eBartus1989 Zobacz posta
          Nie zdradzę jednak do czego
          Do patrzenia czy ktoś ma Cię na liście kontaktów
          Ja takich usunąłem w pierwszej kolejności ze swojej listy ^^

          Komentarz


            #6
            Nie nie do tego Pierwszą luką w Aplikacji gg jest ładowanie plików DLL z katalogu aplikacji. Napisałem sobie wtyczkę rozszerzającą aplikację o wyświetlanie IP, oraz MAC karty użytkownika. W/W luka występuje w Wersji dla Windows.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez eBartus1989 Zobacz posta
              Nie nie do tego Pierwszą luką w Aplikacji gg jest ładowanie plików DLL z katalogu aplikacji. Napisałem sobie wtyczkę rozszerzającą aplikację o wyświetlanie IP, oraz MAC karty użytkownika. W/W luka występuje w Wersji dla Windows.
              A coś więcej może da się z tym zrobić?

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Sebastian Dąbkowski Zobacz posta
                Do patrzenia czy ktoś ma Cię na liście kontaktów
                A w którym miejscu dokładnie jest to widoczne? Chodzi o zaproszenie do kontaktu?
                Nie do końca to tak działa. Pokazuje tez przy osobach które mają nas na liście. Sprawdziłam
                Ostatnio edytowany przez FreakLikeMe; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  eBartus1989, zgłoś błąd w oddzielnym wątku z opisem

                  Komentarz


                    #10
                    Jeśli już jest to okienko to mogło by się nie chować podczas scrollowania listy

                    Komentarz


                      #11
                      Nie widzę problemu...

                      Komentarz


                        #12
                        Przydałaby się opcja wyłączenia. Samo okienko niech zostanie, ale do wyłączenia
                        sigpic

                        FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

                        Komentarz


                          #13
                          Jak wynika z dyskusji, jednym okienko pasuje, innym nie. Może rzeczywiście należałoby wprowadzić opcję możliwości wyboru. Tutaj jednak rodzi się sugestia, że opcji do wyboru zrobi się zbyt dużo, a naszym założeniem jest to, żeby komunikator był jak najbardziej prosty w używaniu. Tak, czy inaczej przekażemy sprawę do programistów.

                          Komentarz


                            #14
                            karokam, zakładka "Zaawansowane", jak w wielu innych programach, załatwiłaby sprawę. Ewentualnie przełącznik między userem zaawansowanym a mniej zaawansowanym. Podobno program ma być łatwy w dostosowywaniu do siebie?

                            Komentarz


                              #15
                              Dla mnie osobiście powinno być do wyboru, czy ktoś chce mieć wysuwane, czy nie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X