Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

utranony numer

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    utranony numer

    Witam !

    Mam problem z utaconym kontem - mianowicie - kilka dni temu miałam problem z połączeniem się z serwerem. Cały czas traciłam jakiekolwiek połączenie. Po ponownej instalacji (GG11 na Wind. XP) wszystko się połączyło, byłam dostępna, jednak moje wiadomości nie dochodziły do żadnej osoby na mojej liście kontaktów, za to każdy mógł do mnie spokojnie pisać i te wiadomości dostawałam. Po założeniu nowego numeru (42718156) i nowego konta wszystko było w porządku (ale na NOWYM koncie), ze starego wciąż nie mogłam poprawnie korzystać. Dzisiaj próbując zalogować się na stray numer (9643035) i po instalacji starszego GG10 dostawałam informację o niepoprawnym haśle do konta, wysłałam więc wiadomość o utraceniu hasła. Po otrzymaniu maila z hasłem okazało się, że jednak wporowadzam dobre, ale dla upewnienia skopiowałm to z maila. Nic, nadal pokazuje się wiadomość o błędzie logowania (niepoprawne hasło). Początkowo myślałam, że może ktoś włamał mi się na konto, ale nie sądzę by tak właśnie było. Czy możliwe jest to, że coś w ustawieniach lub nie mam pojęcia w czym, spowodowało te błędy? Jest jakakolwiek możliwość odzyskania numeru i konta?

    Pozdrawiam

    #2
    Spróbuj po odinstalowaniu usunąć katalogi robocze programu gg 11: http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji Jeśli to nie pomoże, to moim zdaniem jedynym ratunkiem wtedy jest napisanie na tech@gadu-gadu.pl podanie im numeru gg, hasła, i wszystkich informacji co do okoliczności popsucia się konta i co robiłaś żeby to naprawić.

    Komentarz


      #3
      dziękuję, niestety nic to nie dało musiałam napisać do załogi GG, mam nadzieję że pomogą

      Komentarz

      Pracuję...
      X