Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Open.FM nie odtwarza muzyki. "Brak sygnału. Spróbuj później."

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Open.FM nie odtwarza muzyki. "Brak sygnału. Spróbuj później."

    Mam wersje gg 11.0.0.6981 i nie działa mi open fm, gdy chce wybrać stacje, np impreza to po długim wczytywaniu wyskakuje komunikat "Brak sygnału. Spróbuj później."
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Problem, to mają ludzie w Korei Północnej. Na forum w temacie opisujemy treść wątku, a nie samo zdanie "Problem z ..."

    #2
    Jeżeli ta sytuacja występuje nadal w pierwszej kolejności sprawdź programy blokujące typu antywirus, firewall.

    Komentarz


      #3
      Sytuacja występuje nadal, a pojawiła się po instalacji aktualizacji gg, co ciekawe reklama na open fm jest odtwarzana a potem wyskakuje ten błąd... wszelkie oprogramowanie, które mogłoby blokować gg nie zostało zmieniane, więc pozostaje wina aktualizacji komunikatora. Dodam, że open fm normalnie działa mi w przeglądarce po zalogowaniu na beta.gg.pl i na telefonie z Androidem, który ma dostęp do wifi z tego samego routera co komputer.

      Komentarz


        #4
        Hmm... aktualizowałeś ostatnio GG, czy ta sytuacja w dalszym ciągu ma miejsce? Czy próbowałeś reinstalować komunikator? Nikt o tym nie pisze stąd trudno tą sytuację jednoznacznie sprecyzować. W przypadku dalszych problemów warto zgłosić się do nas mailowo ze screenem przedstawiającym komunikat.

        Komentarz


          #5
          pobrałem teraz gg ze strony i dalej nie działa:/ wkurzyłem się i przerzuciłem na beta.gg.pl, bo tam przynajmniej wszystko pięknie chodzi

          Komentarz


            #6
            Oczywiście beta GG polecamy, aczkolwiek możesz spróbować wskazanego w poniższym temacie sposobu reinstalacji: http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji

            Komentarz


              #7
              Zrobiłem w taki sposób reinstalacje i dalej nic... Bardzo mnie to dziwi czemu nie działa, widze, że nikt nie ma podobnego problemu... No nic, będąc na kompie przerzuciłem się na beta.gg.pl a tak to pozostaje mi nadal wersja na Andka, więc nie ma źle

              Komentarz


                #8
                Ale to nie jest żadne rozwiązanie. Napisz do nas maila na adres radio-tech@gadu-gadu.pl ze screenem przedstawiającym ten komunikat.

                Komentarz


                  #9
                  Problem został zażegnany Wszystkiemu winien był Avast... We wcześniejszych postach była wzmianka, że trzeba sprawdzić programy, które mogą blokować radio w GG, posprawdzałem zapory w Avaście i niczego nie wykryłem, dopiero po mailowej konsultacji doszedłem do tego czemu OpenFM nie działa... Avast blokował OpenFM osłoną WWW, zaznaczyłem opcje "Skanuj jedynie ruch z procesów uruchamianych przez znane przeglądarki internetowe" i po sprawie, OpenFM działa

                  Komentarz


                    #10
                    Dla tych, którzy borykaliby się z podobnymi sytuacjami warto jeszcze wspomnieć, że taką sytuację może zweryfikować, poprzez sprawdzenie różnych kanałów.
                    Mianowicie trzeba sprawdzić jak działają (dwa, trzy) kanały ze Stacji online OpenFM, jeden z kanałów Polskiego Radia oraz Radio ZET. Jeśli okaże się, że brak odtwarzania muzyki ma miejsce tylko przy stacjach online to należy przyjrzeć się ustawieniom programów nadzorujących ruch internetowy, jak to zostało wskazane w powyższym poście.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X