Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak zrobić by gg kazało za każdym razem podać hasło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    jak zrobić by gg kazało za każdym razem podać hasło

    jak w temacie, bo jak raz wprowadzę to ono już zostaje

    #2
    nie da się tak, imo jest to zbędne.

    Komentarz


      #3
      A jest zbędne dlatego, że możesz sobie ustawić w ustawieniach telefonu, żeby telefon się sam blokował po wyłączeniu ekranu lub po jakimś czasie nieużywania.

      Komentarz


        #4
        ale nie chodzi o to, że chce aby pytał o hasło gdy mam włączone a wychodzę z gg, tylko że gdy się wyloguję i wyłączę gg wogóle, wchodzę ponownie i...nie trzeba wpisywać hasła

        Komentarz


          #5
          Wlasnie mialam pisac podobne zapytanie.

          Czy nie moglibyscie wprowadzic takiej poprawki ze po wybraniu opcji Wyloguj przy nastepnej probie logowania do konta GG na telefonie - pyta sie o haslo?
          Bo dla mnie to jest luka w zabezpieczeniach.

          Przykladowo - kradna mi telefon gdzie mam skonfigurowane konto GG.
          Oprocz telefonu trace tez de facto numer GG - bo taka osoba moze sobie bez problemu wejsc na moj profil.

          A tak nie powinno byc... i to bez znaczenia czy ustawiam blokade telefonu czy nie... to tez sie da zlamac...
          Przykladowo w Skype jest taka opcja... i mam pewnosc ze nikt nie porzadany nie wejdzie na moj profil.

          Komentarz


            #6
            a nie boisz się, że jak stracisz telefon, to ktoś nabije Ci rachunek na tysiące złotych? Ja bym się bardziej tym przejmował niż tym, że ktoś popisze sobie z Twojego GG. Wasky ma racje - od tego jest opcja blokowania całego telefonu. Po co duplikować funkcje, które dostarcza system?

            Komentarz


              #7
              Witam
              Przychylę się do prośby kedarby i nikity - dlaczego ?? Z mojego telefonu korzystam nie tylko ja, czasem żona, czasem córka... (wiadomo ja mam dużo więcej minut niż one) ale z GG chciałbym korzystać TYLKO ja..., brak możliwości ustawienia hasła dla programu mi to uniemożliwia...Tłumaczenie że zbędne jest duplikowanie funkcji, jest dla mnie niewystarczające ponieważ to są całkiem dwie różne płaszczyzny - system/program. W wersji na komputer jest możliwość ustawienia hasła, a tutaj można by tak samo tłumaczyć, więc nie wiem w czym problem?? dlaczego nie można w wersji na komórkę (androida) zrobić logowania poprzez hasło??
              Ostatnio edytowany przez jarojk; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                A nie przeszkadza Ci, że SMSów, połączeń, gmaila, Google Play czy Google Talka nie możesz zabezpieczyć hasłem?

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
                  A nie przeszkadza Ci, że SMSów, połączeń, gmaila, Google Play czy Google Talka nie możesz zabezpieczyć hasłem?
                  nie bo to nie są komunikatory (talka nie używam-wole gg które uzywam od 10 lat...)jak również nie rozmawiamy o tamtych programach tylko o gg... to jest forum gg a nie telefonu, google play czy czegoś tam jeszcze...po to chyba jest forum aby wymieniać poglądy i zgłaszać swoje uwagi - zwłaszcza że primo to jest wersja beta, a secundo w poprzednich wersjach taka możliwość była...

                  Komentarz


                    #10
                    Właśnie dlatego, że jest to forum to zadałem tamto pytanie W wersji 2.x chyba nie było tego również. Poza tym SMS w pewnym sensie jest również formą komunikacji zbliżoną do GG: też masz wiadomości, też masz listę kontaktów w postaci książki telefonicznej. Moim zdaniem szkoda czasu programistów na tworzenie takiej opcji, tym bardziej jeśli SMSów Ci nie szkoda.

                    Komentarz


                      #11
                      Ludzie, przecież kolega wyraźnie napisał iż telefon jest telefonem domowym i korzystają z niego wszyscy użytkownicy domu a on chciałby aby np żona nie przeczytała o czym z Kaśką z pracy rozmawia tudzież z Baśką z kladki obok. A może syn czy córka chce pogadać z sympatią, ale nie może, bo paru programistów bykiem stanęło i zasłaniając się blokadą ekranu nie chce tego drobiazgu zrobić.

                      Komentarz


                        #12
                        Akurat ja o tym nie decyduję, ale nie padł jeszcze żaden przekonujący argument, rozmowa przez GG nie różni się zbytnio od rozmowy SMS. W przypadku GG jednak można wyłączyć archiwizację rozmów. Jak ktoś chce się logować za każdym razem to może usuwać swój profil z GG po zakończeniu korzystania z niego. Telefon domowy, ok – widzę problem, ale nie tylko z GG, ale też z setką innych aplikacji jak Facebook Messenger, Google Talk czy wspomniane 100 razy SMSy.

                        Komentarz


                          #13
                          A ja to widzę w ten sposób. Osoby zajmujące się pisaniem gg nie widzą potrzeby używania takiej opcji i jej nie robią. Nie potrafią jednak zrozumieć potrzeb innych. Skoro mnie to nie jest potrzebne, to i wam nie.
                          Ja osobiście również nie uważam gg za zbyt bezpiecznego komunikatora, co odzwierciedla się w przeprowadzonych przez mnie rozmowach.
                          Ktoś kto może sprawdzić moją aktywność gg zobaczy jak często gadam przez komunikator iż iloma numerami.
                          Poważne lub normalne rozmowy to tlen i skype, pierdoły bez znaczenia to gg z jednym, czasem dwoma numerami.

                          Komentarz


                            #14
                            Nie nie potrafimy zrozumieć, tylko pokazujemy wam że telefon z Androidem należy blokować ogólnie. Gdy stracisz taki telefon, to najmniejszym problemem są rozmowy na GG. Jak kupujesz aplikacje z Google Play i masz podpięte karty bankowe do konta Google to chyba to jest większym już problemem.
                            Po prostu nie widzę sensownych argumentów za takim rozwiązaniem. Najsensowniejszy jaki widziałem to ten, że ktoś chce mieć jakieś tajemnice przed żoną. Jednakże zespół nie popiera takich praktyk w stosunku do żony. Przykro mi.

                            Komentarz


                              #15
                              Eee zły przykład. :p
                              Market Androida ma blokadę pinem, w odróżnieniu od gg które to nie posiada zabezpieczeń.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X