Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak zrobić by gg kazało za każdym razem podać hasło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    O proszę. O tym już nie wiedziałem. W takim razie jest to jakaś podstawa, na której możemy się wzorować. Temat zostanie przekazany do przemyśleń.

    Komentarz


      #17
      Chyba odkąd sklep jest w kształcie kafelków windowsa jest pin, albo jedna z pierwszych kafelkowatych wersji to wyprowadziła. W każdym razie z mojego telefonu osoba podobna nic nie kupi.

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
        Najsensowniejszy jaki widziałem to ten, że ktoś chce mieć jakieś tajemnice przed żoną. Jednakże zespół nie popiera takich praktyk w stosunku do żony. Przykro mi.
        Tu nie chodzi o tajemnice przed żoną, było to podane jako przykład... Telefon mam ogólnie zablokowany i nikt nie powołany nie wejdzie w niego...Kiedyś ktoś mądry mi powiedział że im więcej zabezpieczeń tym lepiej...Sama blokada telefonu to jedno..zabezpieczenie..Prawie wszystkie aplikacje które używam mają również własne zabezpieczenia, albo dają możliwość blokady ... Chciałbym zastosować również podwojone zabezpieczenie w stosunku do gg... A TO jest forum o GG więc tutaj piszę o problemach związanych z tymże programem... a ciągłe odwoływanie się do przykładów innych programów przez niektóre osoby uważam za niepoważne...Nie interesują mnie problemy z innymi tylko z tym, dlatego napisałem na TYM forum!! Widzę jakiś wewnetrzny opór niektórych w stosunku do tej funkcji, zarzucono mi że nie podałem żadnych sensownych argumentów za nią...jednakże ja nie usłyszałem żadnych sensownych argumentów przeciw! tylko - nie bo nie.. Więc może uruchomić ankietę wśród użyszkodników programu i...wtedy będzie wiadomo czy oni takiej funkcji sobie życzą...??

        Komentarz


          #19
          "Nie bo nie"? Przeczytaj kolego uważnie cały temat i moje oraz Qrixa wypowiedzi. Jak je przeczytasz uważnie, to znajdziesz tam argumenty lepsze niż "Nie, bo nie".

          Komentarz


            #20
            Przyłączam się do wniosku o wprowadzenie takiej podwójnej blokady. Argumenty Qrixa nawiązujące do innych programów są niepoprawne. Póki co jeszcze komunikator GG nie synchronizuje listy kontaktów z kontaktami telefonu, więc i listy osób znajomych się różnią. I niekoniecznie chciałbym mieć to w tajemnicy przed np. żoną, ale ogólnie w razie " W " chciałbym mieć pewność, że ktoś się pode mnie nie podszyje na GG ( o kontakty z telefonu będę się martwił innymi sposobami ).
            Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort.

            Komentarz


              #21
              Jakimi?

              Komentarz


                #22
                A co - chcecie odgapić? Nieważne. To nie jest problem GG. Problemem GG jest brak prywatności i o to jest sugestia. Jeszcze raz powtarzam - listy kontaktów są różne i w tym rzecz. Poza tym co Wam szkodzi ??? Jest przycisk " Wyjdź " wtedy pozostaje profil zalogowany, i jest przycisk " Wyloguj " i powinien profil się wylogować wymuszając powtórne zalogowanie. Czy to takie trudne ?

                Komentarz


                  #23
                  A potem masa wściekłych człowieków zacznie marudzić dlaczego nie mogą przełączyć się szybko pomiędzy profilami, bo muszą za każdym razem hasło wpisywać. Ja na przykład używam dwóch profili GG zamiennie i by to było dla mnie utrudnieniem. We wszystkim są dwie strony medalu. I to jest problem. Dogodzimy tobie, wkurzymy drugą połowę userów.

                  EDIT:

                  Poza tym, z tego co mi wiadomo w GP można znaleźć aplikacje, które służą do blokowania właśnie innych aplikacji. Nigdy sam tego nie testowałem, ale słyszałem, ze coś takiego istnieje.

                  Komentarz


                    #24
                    Darmowa: https://play.google.com/store/apps/d...=search_result polecam. Zablokujecie nie tylko GG, ale także Facebook Messengera i inne złe komunikatory, które nie posiadają tej funkcji wbudowanej.

                    Komentarz


                      #25
                      Ja mam propozycję panowie aczkolwiek dodać taką opcje do zaznaczenia w ustawieniach lub podczas wpisywania (coś jak na fejsbuku, nie wylogowywuj i żeby od razu zapamiętywało hasło, a jeśli sie odznaczy to nie dość, że by wylogowywało to i by zapamiętało hasło)zły pomysł?

                      Komentarz


                        #26
                        Smiesza mnie te gadki ze haslo nie potrzebne i wgl przeciez android to nie jest tylkl na telefonie ale tez na tablecie i tak wyszlo ze mam tablet i kazdy z niego w domu korzysta np do neta ale rowniez do komunikatora gg. Wiec z jakiej parady mam komus z zaufaniem dac tablet w rece jak bez problemu moze wejsc na moj profil to jest absurd!!! Gadu zawieraa przeciez wazne informacje. Facebook ma haslo i jest gitara ale zeby gadu nie mialo hasla to jest paranoja pisze zmoja dziewczyna np i ide do pracy tablet zostajedo uzytkowania nie tylko dla domownikow ale rowniez dla gosci juz bym wolal zeby zobaczyli jakie filmy ogladam na youtubie niz zeby zobaczyli o czym pisze z moja dziewczyna he he brak hasla w tym komunikatoze to jest ogromna luka. Brak slowww pzd

                        Komentarz


                          #27
                          Podałem Wam tymczasowe rozwiązanie problemu w poprzednim moim poście.
                          @tomusss, argument z tabletem bardzo dobry, moim zdaniem pierwszy sensowny.

                          @up

                          To nie jest tak, że ktoś rzuca pomysł, Wąsky pstryka palcem, robi się silne białe światło w siedzibie GG Network, gwiazda betlejemska przelatuje nad Kamionkowską w Warszawie i po tym wszystkim w Markecie macie nową wersję GG.... Do tej pory padały argumenty typu "Ja to chcę mieć bo mi się tak podoba, co z tego, że można to mieć inaczej - ja chcę akurat tak jak ja chcę". WTF? Koncert życzeń? Dopiero na argument z tabletem spoglądam z innej perspektywy, bo tu widzę problem faktycznie i warto się temu przyjrzeć, ale zanim to nastąpi to może byście chociaż spróbowali rozwiązać problem w sposób jaki zaprezentowałem wyżej? Wątku nikt nie usunie i polecam co jakiś czas go odświeżać. Sensownymi argumentami najlepiej, a nie dyskusją "ma być tak bo tak ma być".

                          PS. Coopra, przypominasz mi mnie samego sprzed 3 lat. Co to za czasy były...

                          Komentarz


                            #28
                            Qrix, zwróciłem też uwagę na przełożonych np waskyego i tu mam też pretensje. Biorę pod uwagę że mogą mieć związane ręce stąd ogólniki

                            Co nie zmienia żałosnych faktów z mojego w/w postu...
                            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                            Komentarz


                              #29
                              Hmm GG chyba czegoś się jednak boi skoro skasowało mój poprzedni post. Co poradzić, czyli powiedziałem coś, co było prawdą i mocno ich ugodziło. Sorry jeśli tak, aczkolwiek nie rezygnuję z tamtej wypowiedzi...
                              A filmik znam
                              I nie takie grożenie miałem na myśli, choć no ok... Ciężko to groźbą nazwać poniekąd.

                              Anyway,

                              Coś wiadomo odnośnie tego niedopatrzenia?
                              Sorki za doublepost, ale coś mi się stało z obsługą ajaksa.
                              Ostatnio edytowany przez coopra; [ARG:4 UNDEFINED].
                              I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                              Komentarz


                                #30
                                Coopra, napisz to samo w sposób nie zawierający wyzwisk i gróźb, a wypowiedź pozostanie na swoim miejscu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X