Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum offline

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Archiwum offline

    Witam, na wstępie witam wszystkich bardzo serdecznie.

    I odraz przechodzę do sedna sprawy, próbowałem znaleźć na forum informacje odnośnie archiwum wiadomości, jednak wyniki nie były satysfakcjonujące więc postanowiłem dopytać o bardzo interesującą mnie sprawę!

    Czy istnieje możliwość wyłączenia archiwum online, tak by tylko zapisywało się na dysku lokalnym?
    Czy jeśli istnieje w/w możliwość jak to zrobić?
    Czy jeśli wyłączę już archiwum online, jest możliwe usunięcie wpisów z archiwum ALE TYLKO ONLINE, archiwum na dysku lokalnym chciałbym aby zostało nienaruszone.

    Pozdrawiam!

    #2
    Archiwizowanie online można wyłączyć za pośrednictwem opcji GG->ustawienia->moje konto->ustawienia prywatności-> archiwizowanie wiadomości. Usunięcie danych z archiwum online nie wpływa na archiwum lokalne z poprzednich wersji komunikatora.

    Komentarz


      #3
      Dziękuję za odpowiedz, po zastosowaniu się do w/w opisu, nastąpiło całkowite wyłączenie archiwizowania wiadomości.

      Napisze jeszcze raz, zależy mi na archiwizowaniu wiadomości ale tylko lokalnie na dysku, a nie online, dokładnie jak to było w poprzednich wersjach GG.

      Czy istnieje taka możliwość?

      Komentarz


        #4
        Nie ma takiej możliwości. Dostępne jest tylko archiwum w formie online.

        Komentarz


          #5
          Dziękuję bardzo za szybką i konkretną odpowiedz.

          Mam ostatnie pytanie, czy taka możliwość jest planowana?

          Komentarz


            #6
            Na chwilę obecną nie posiadamy informacji w tej kwestii.

            Komentarz


              #7
              Witam...czytam i czytam...sama mam problem z archiwum - co prawda przez własna nieuwagę - zastanawiam się dlaczego odbiera się użytkownikowi gg możliwość korzystania z archiwum na lokalnym dysku? Rozumiem, że wszelkie nowości są zazwyczaj przez większość chętnie przyjmowane ale w związku z tym mam pytanie - co zrobić jeśli mam tylko archiwum online i nie jestem z tego zadowolona??? Dlaczego nie ma możliwości powrotu???
              Pozdrawiam i liczę na zmiany

              Komentarz

              Pracuję...
              X