Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Usuwanie poczty GG

Usuwanie poczty GG

W formie próby założyłem sobie konto poczty w GG (konto główne), nie podoba mi się, nie chce z niego korzystać. Jak mogę je usunąć?

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Tutaj:
    http://pomoc.gg.pl/poczta/kontakt/
    piszesz prośbę o usunięcie konta podając nazwę konta pocztowego i nr GG do którego została skrzynka utworzona.

Rozmowny Awatar Aladeen
    Model tel.
    Lumia 710
    Lepiej wyślij ze skrzynki mailowej @gg.pl wiadomość, że chcesz usunąć te konto, a w treści podaj numer GG.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    wiadomość wyślij na tech@gadu-gadu.pl i podaj, że chcesz wyłączyć tylko pocztę całe konto chyba wolisz zostawić

Rozmowny Awatar MrAFK
    Model tel.
    Nokia Lumia 920
    Fakt, dziś też do nich pisałem żeby usuneli mi poczte. Wczoraj 5 emaili dostałem ze spamem, piernicze taką poczte.. w gmailu nie spamują wiadomościami.

Warto byłoby ustalić o jaki spam chodzi. Jako operator bardzo rzadko wysyłamy do użytkowników jakąkolwiek korespondencję reklamową. Inna sprawa, jak dodałeś do konta pocztowego GG inne konto pocztowe wówczas możliwe jest, że różnego rodzaju wiadomości wysyła Ci inny operator poczty. Na koniec trzeba zwracać uwagę na rejestrację swoich danych w różnego rodzaju serwisach np. horoskopach, konkursach, ankietach itp. które na tej podstawie mogą wysyłać różne wiadomości e-mail.

Uprawnienia umieszczania postów