Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie dochodzą do mnie żadne wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie dochodzą do mnie żadne wiadomości

    Kilka dni temu postanowiłem zainstalować to "nowe gg". Zauważyłem, że nie dochodzą do mnie żadne wiadomości mimo, że słychać dźwięk, że otrzymałem wiadomość. Czy ktoś miał podobny problem?

    #2
    Sugeruję przeinstalować komunikator według poniższej instrukcji. Jeśli to nic nie da, pisz do nas na adres tech@gadu-gadu.pl.
    Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C.
    Podaję ścieżkę:
    Windows XP: C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG
    Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG
    Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

    oraz

    Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
    Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

    Proszę skasować profil z numerem GG w jeden i drugiej ścieżce. Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
    Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie, oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

    Proszę pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony:
    http://beta.gg.pl/info/pobierz

    Komentarz

    Pracuję...
    X