Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[IOS] Powiadomienie gdy będzie dostępna osoba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [IOS] Powiadomienie gdy będzie dostępna osoba

    Witam
    moja sugestia by dodać taką opcje żeby powiadamiało nas gdy ta osoba konkretna będzie dostępna. Np żeby działało to tak ze wchodzimy w kontakt i wybieramy żeby nas powiadamiało gdy ta osoba będzie dostępna i wtedy gdy ta osoba będzie to dostajemy powiadomienie z gg ze ta osoba jest dostępna na gg lub żeby jakoś podobnie to działało ale własnie w ten sposób.
    Pozdrawiam

    #2
    heh i tak im sie nie bd chcialo..
    Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
    Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
    Zamieszczone przez Bob Dylan
    Don’t criticize what you can’t understand

    Komentarz


      #3
      zobaczymy na razie poprawiają, import archiwum na ios już działa teraz czekam tylko na naprawienie importu na PC, a ta opcja bardzo by się przydała pewnie także innym, nie trzeba wtedy wchodzić na gg i sprawdza czy ta osoba jest czy nie tylko dostaniemy powiadomienie ze osoba jest dostępna i wtedy dopiero wchodzimy Zobaczymy jak to będzie i jeszcze prezentów brakuje i mi wystarczy

      Komentarz


        #4
        Świetny pomysł! w 100% popieram i oczekuję z niecierpliwością aż wreszcie pojawi się aplikacja pod Windows Phone 7...
        www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

        Komentarz


          #5
          a ja po złości będę zmieniał status co 10 sekund niestety opcja jak dla mnie nieprzydatna na telefonie... jak chcę wiedzieć, czy ktoś jest w danej chwili dostępny to wchodzę na listę i sprawdzam

          Komentarz


            #6
            E tam... :p nieprzydatna - nie trzeba używać... Ja na przykład jak się uczę, to wiem, że nie jest to dla mnie dobre, żebym się ciągle rozpraszał... A tak to telefon sam mnie powiadomi jak będzie taka potrzeba
            www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

            Komentarz


              #7
              Shreqg2 ogarnij najpierw jesteś za a potem przeciw ;/... Dla mnie i dla innych opcja przydatna by była na pewno, Qrix chyba źle zrozumiałem te powiadomienia działały by tylko dla jednej osoby dla której to ustawiłem, własnie na telefonie przydatne to by było bo nie trzeba było by sprawdzać czy dana osoba jest na gg czy nie tylko dostajesz powiadomienie i wtedy wchodzisz na gg i piszesz sobie a nie co jakiś czas sprawdzać czy już jest może na gg czy jeszcze nie. Mogło by jeszcze zostać to rozwiązane ta że po aktywacji tego mamy do wyboru jednorazowe przypomnienie ze automatycznie się wyłączy po powiadomieniu nas albo stale ze zawsze bedzie nas o tym powiadamiało dopóki tego nie wyłączymy, no i oczywiście działało by to tylko wtedy gdy mamy wyłączone gg.

              Komentarz


                #8
                yyyy.... sadowski, nie wiem gdzie Ty widzisz, żebym był przeciw... Chyba wyraźnie napisałem, że MNIE BY SIĘ TA OPCJA PRZYDAŁA...

                Tłumaczenie dla mniej rozgarniętych "nieprzydatna - nie trzeba używać" oznacza "skoro dla ciebie nieprzydatna to nie musisz jej używać"...

                Także, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości - jestem i zawsze byłem ZA
                www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                Komentarz


                  #9
                  a to sorki źle zinterpretowałem to
                  to na razie tylko administrator jest przeciw

                  Komentarz


                    #10
                    nie chodzi mi o to, że to zły pomysł, ale ja osobiście bym dał mu najniższy priorytet. Czemu? Generalnie nie rozumiem ludzi, którzy piszą do mnie tylko jak jestem dostępny... czy jeśli macie komuś coś ważnego do wysłania to musicie czekać aż ta osoba będzie dostępna? Jak się miniecie to odbiorca nie otrzyma wiadomości...

                    Komentarz


                      #11
                      Czasami przez sytuacje, pewne powody pisze się tylko gdy ta osoba jest dostępna... a te powiadomienia były by przydatne. Jak nikt z gg się nie wypowie to będę pisał bezpośrednio do nich może wezmą pod uwagę zdanie swojego testera albo chociaż wypowiedzą się co do tego. I jeszcze niech dadzą obsługę prezentów i na IOS już niczego mi nie będzie brakowało.

                      Komentarz


                        #12
                        wystarczy zrobic w ustawieniach opcje czy chcesz byc powiadomiony o osobie ktora zmienila status na dostepny i bedzie dla kazdego pasowalo (GG Android)
                        Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
                        Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
                        Zamieszczone przez Bob Dylan
                        Don’t criticize what you can’t understand

                        Komentarz


                          #13
                          Wlasnie nie :p bo wtedy co chwile byly by powiadomienia i bylo by to denerwujace... chodzi oto zeby takie powiadomienie ustawic tylko pod jedna konkretna osobe

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X