Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kasowanie Archiwum.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kasowanie Archiwum.

    Witam, znalazłem kolejny ( błąd ?), a mianowicie chodzi o archiwum. Gdy wchodzę do archiwum i chcę skasować daną rozmowę to przekierowuje mnie na przeglądarkową wersję GG (Tutaj raczej na 100% wszystko jest okej), ale jak już kasuję rozmowę na stronie to problem już się pojawia. Klikam opcję odpowiedzialną za kasowanie danej rozmowy (kosz po najechaniu na daną rozmowę) i gdy wydaje się, że rozmowa została skasowana (Bo rozmowa "znika" z archiwum - Przeglądarka), ona nadal jest. Restarty aplikacji i przeglądarki nie pomogły, więc wydaje mi się, że jest tutaj jakaś usterka.

    Jeśli są jakieś niejasności proszę pisać.

    #2
    Takie pełne archiwum on-line to jest przez przeglądarkę i mobilne gg. Jak w którejś z tych wersji usuniesz archiwum, to po włączeniu gg desktop musisz dość chwilę poczekać, i dopiero po jakimś czasie się to archiwum synchronizuje.

    Komentarz


      #3
      Nie da się skasować ! Nie znika mi z archiwum rozmowa.

      Komentarz


        #4
        Zostanie zgłoszone ?

        Komentarz


          #5
          Nie gorączkuj się tak, jest długi weekend trwający cały tydzień. W poniedziałek napewno ktoś z GG Network tu zajrzy.

          Komentarz


            #6
            Pytam, bo kiedyś napisałem tutaj temat i nic się nie działo i dopiero jak napisałem czy zostanie zgłoszone to dopiero się ktoś odezwał. Bodajże Paulina.

            Komentarz


              #7
              dEB. a czy próbowałeś zamknąć wszystkie otwarte komunikatory, zalogować się na beta.gg.pl i usunąć tę rozmowę? Być może archiwum próbuje się synchronizować i nadpisuje się to, w którym rozmowa się znajduje.

              Komentarz


                #8
                Tak, próbowałem. Nie kasuje się.

                Komentarz


                  #9
                  Zaloguj się na stronie beta.gg.pl i wybierz zakładkę "GG" -> Ustawienia -> Moje konto -> Ustawienia prywatności, a następnie "Wyczyść Archiwum", ewentualnie usuwaj poszczególne rozmowy z zakładki "Archiwum". Nie korzystaj w tym czasie z żadnej z platform.

                  Następnie wejdź pod poniższą ścieżkę i usuń plik Archive.sqlite

                  Windowsa XP, C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG

                  Windows Vista: C:\użytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG

                  Windows 7 C:\Users\nazwa użytkownika systemu\AppData\Roaming\Gadu-Gadu\Numer GG

                  To może pomóc, aczkolwiek nie gwarantuje w 100%. Problemy z archiwum są na wokandzie i pracujemy nad nimi

                  Komentarz


                    #10
                    Ja nie chcę kasować całego archiwum tylko poszczególne rozmowy. Po raz kolejny mówię, nie da się skasować, pliki "znikają", a potem się pojawiają na nowo.

                    Komentarz


                      #11
                      dEB., a spróbuj może zamknąć komunikatory, zalogować się na beta.gg.pl, usunąć rozmowę, wylogować się, zalogować ponownie i sprawdzić, czy ta rozmowa jest. Jeżeli tak, podaj mi proszę na prv swój numer GG, bądź napisz do nas maila na bok@gadu-gadu.pl, zgłosimy to.

                      Komentarz


                        #12
                        Rozmowa została, nie znika..

                        Komentarz


                          #13
                          Sprawdziliśmy po swojej stronie, rozmowy usuwają się bez problemu.
                          Czy próbowałeś skorzystać z innej przeglądarki? Co masz na myśli pisząc "pliki 'znikają', a potem się pojawiają na nowo"? Czy problem pojawia się przy próbie usunięcia konkretnej rozmowy, czy jakiejkolwiek?

                          Komentarz


                            #14
                            Google Chrome - Nie działa.
                            Internet Explorer - Nie działa.
                            Mozilla Firefox - Tutaj jest coś ciekawego. W przeglądarkowej wersji GG tej rozmowy nie ma, ale w samym GG na komputerze ta rozmowa jest.

                            Mam na myśli to, że daję koszyk koło rozmowy czyli usuń i rozmowa znika. Gdy wyloguję się i zaloguję z powrotem rozmowa pojawia się na nowo. Robię to wszystko na wyłączonej aplikacji GG. Kasowałem rozmowy od kilku osób i problem jest taki sam.

                            Komentarz


                              #15
                              Zreinstalowałem teraz całe GG i mam problem. Na Web Gadu archiwum mam, a na kompie nie mam. Druga sprawa, to kontakty mam a znikły mi nazwy. Wkleję screena.

                              http://imageshack.us/photo/my-images/525/braknazw.png/

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X