Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Kasowanie Archiwum.

Doświadczony GGadacz

Kasowanie Archiwum.

Witam, znalazłem kolejny ( błąd ?), a mianowicie chodzi o archiwum. Gdy wchodzę do archiwum i chcę skasować daną rozmowę to przekierowuje mnie na przeglądarkową wersję GG (Tutaj raczej na 100% wszystko jest okej), ale jak już kasuję rozmowę na stronie to problem już się pojawia. Klikam opcję odpowiedzialną za kasowanie danej rozmowy (kosz po najechaniu na daną rozmowę) i gdy wydaje się, że rozmowa została skasowana (Bo rozmowa "znika" z archiwum - Przeglądarka), ona nadal jest. Restarty aplikacji i przeglądarki nie pomogły, więc wydaje mi się, że jest tutaj jakaś usterka.

Jeśli są jakieś niejasności proszę pisać.

Doświadczony GGadacz
    Takie pełne archiwum on-line to jest przez przeglądarkę i mobilne gg. Jak w którejś z tych wersji usuniesz archiwum, to po włączeniu gg desktop musisz dość chwilę poczekać, i dopiero po jakimś czasie się to archiwum synchronizuje.

Doświadczony GGadacz
    Nie da się skasować ! Nie znika mi z archiwum rozmowa.

Doświadczony GGadacz
    Zostanie zgłoszone ?

Doświadczony GGadacz
    Nie gorączkuj się tak, jest długi weekend trwający cały tydzień. W poniedziałek napewno ktoś z GG Network tu zajrzy.

Doświadczony GGadacz
    Pytam, bo kiedyś napisałem tutaj temat i nic się nie działo i dopiero jak napisałem czy zostanie zgłoszone to dopiero się ktoś odezwał. Bodajże Paulina.

Paulina
    Go
    dEB. a czy próbowałeś zamknąć wszystkie otwarte komunikatory, zalogować się na beta.gg.pl i usunąć tę rozmowę? Być może archiwum próbuje się synchronizować i nadpisuje się to, w którym rozmowa się znajduje.

Doświadczony GGadacz
    Tak, próbowałem. Nie kasuje się.

Zaloguj się na stronie beta.gg.pl i wybierz zakładkę "GG" -> Ustawienia -> Moje konto -> Ustawienia prywatności, a następnie "Wyczyść Archiwum", ewentualnie usuwaj poszczególne rozmowy z zakładki "Archiwum". Nie korzystaj w tym czasie z żadnej z platform.

Następnie wejdź pod poniższą ścieżkę i usuń plik Archive.sqlite

Windowsa XP, C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG

Windows Vista: C:\użytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG

Windows 7 C:\Users\nazwa użytkownika systemu\AppData\Roaming\Gadu-Gadu\Numer GG

To może pomóc, aczkolwiek nie gwarantuje w 100%. Problemy z archiwum są na wokandzie i pracujemy nad nimi

Doświadczony GGadacz
    Ja nie chcę kasować całego archiwum tylko poszczególne rozmowy. Po raz kolejny mówię, nie da się skasować, pliki "znikają", a potem się pojawiają na nowo.

Uprawnienia umieszczania postów