Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Ku przestrodze !

Anabellaa
    Go
    No coż Panowie się tu licznie zebrali i kłamią jak najęci .Jesli czulam ze ktoś mi ubliza poszlam do sopa a ten to olał zero pomocy .Feki nie bądz ty taki bezczelny bo klamiesz sam chciałeś fotki nagie ,ty evilu straszyleś mnie i to nie raz nie probujcie się wybielać bo prawda zawsze zwycięzy a mi od waszych grozb juz głowa pęka .I teraz znowu dostałam sbana i za co? jak mnie na polchacie nie bylo .Kierują się Panstwo zasadami których samych się nie trzymają .Vaxatus wybacz ale jesli mialabym pokazac logi to bez tych przeklenstw bo tu akurat nikt ich toleruje więc nawet ich nie daję .Proszę Administratora o zamknięcie tematu . A co do klamstw sopow nie mam słów są za to logi.EvilRaven masz rację nie będę sie bawiła twoimi grabkami bo nie warto dziekuję za uwagę a co do Panow sopow to tez im wybaczcie bo pseudo wladza uderzyla do głowJa się ciesze ,że juz nie bede brała w tym udziału .Tak sie zresztą wybielacie jakbyscie się czegoś bali .Sporo osob was nie lubi .Evilu słowko do ciebie ukrywales fakt podania hasła do konta bylego sopa choc masz mozliwosci sprawdzenia ip mimo to ktoś cie oszukał i ma... niezla zabawę .Takze nie robcie z siebie swiętych bo ci już dawno placzą nad waszymi czynami .
    Ostatnio edytowane przez Anabellaa ; 07.05.2012 o 18:33

Gadu Maniak Awatar SaperR
    Marka tel.
    ZTE
    Model tel.
    Blade
    FW telefonu
    Android 2.3.7
    Przypominam, że jest to forum dyskusyjne i prowadzi się tutaj dyskusje, a nie prywatne sprzeczki.
    Kolejne posty nie mające nic wspólnego z tematem wątku lub wywody na temat jakiejkolwiek osoby będą odpowiednio nagradzane.

Po raz kolejny zaznaczam: to forum, a nie czat.

Nie będę ukrywał, że użytkownicy Polchatu robią tutaj po prostu śmietnik - proszę o prowadzenie dyskusji zgodnie z zasadami forum, a nie czatu.

Uprawnienia umieszczania postów