Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

import archiwum online

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    import archiwum online

    nie działa import archwium online. Mam gadu na 2 komputerach. na każdym z nich mam dostęp tylko do archwum lokalnego. czyli na komputerze 1 (windows 7 professionall 64 bit gg built 7087) nie widzę rozmów z komputera 2(windows 7 professionall 64 bit gg built 7087) i odwrotnie. natomiast na beta.gg.pl i w wersji 4.0.0 na symbiana widzę wszystkie rozmowy. proszę o wyjaśnienie co mam zrobić

    #2
    Potwierdzam problem. Natomiast rozmów z symbiana nie widać w komputerze również. Niedopracowane.... Warto byłoby to naprawić.
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      U mnie nie ma takiego problemu, korzystam z dwóch komputerów i telefon z symbianem. Archiwum mam cały czas synchronizowane.

      Komentarz


        #4
        odświeżam, bo mam ten sam problem Re-instalowałem GG kilka razy i nic nie pomogło, oczywiście re-instalacja ze skasowaniem wszystkich danych GG z dysku Na beta.gg.pl wszystko pięknie widać, są wszystkie rozmowy, a na GG na PC nie ma tych rozmów z beta.gg.pl ;/

        Możecie to naprawić ?

        Komentarz


          #5
          Jak to było już wcześniej poruszane, kwestia synchronizacji archiwum nie działa jeszcze tak jakbyśmy chcieli, ale robimy postępy. Mam nadzieję, że uda się wyeliminować wszystkie pojawiające się z tego tytułu problemy. Jak na razie prosimy Was o cierpliwość

          Komentarz


            #6
            jak gadał z kimś na GG na telefonie i podeśle mi link to nie raz zdarza mi się szybko włączyć laptopa, aby zobaczyć link na monitorze. Klikam na `wcześniejsze rozmowy` i taka moja sugestia. Aby `wcześniejsze rozmowy` pobierało z serwera GG niż z archiwum na komputerze.

            Komentarz


              #7
              Wczoraj była aktualizacja programu GG, obejmująca m. in. właśnie poprawkę synchronizacji archiwum. Czy możecie sprawdzić obecnie tę sytuację pod kątem ew. zmian?
              http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

              Komentarz

              Pracuję...
              X