Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: import archiwum online

import archiwum online

nie działa import archwium online. Mam gadu na 2 komputerach. na każdym z nich mam dostęp tylko do archwum lokalnego. czyli na komputerze 1 (windows 7 professionall 64 bit gg built 7087) nie widzę rozmów z komputera 2(windows 7 professionall 64 bit gg built 7087) i odwrotnie. natomiast na beta.gg.pl i w wersji 4.0.0 na symbiana widzę wszystkie rozmowy. proszę o wyjaśnienie co mam zrobić

Doświadczony GGadacz Awatar coopra
    Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    Potwierdzam problem. Natomiast rozmów z symbiana nie widać w komputerze również. Niedopracowane.... Warto byłoby to naprawić.
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

U mnie nie ma takiego problemu, korzystam z dwóch komputerów i telefon z symbianem. Archiwum mam cały czas synchronizowane.

Doświadczony GGadacz Awatar RetnaX
    Marka tel.
    Xiaomi
    Model tel.
    Redmi 5A
    odświeżam, bo mam ten sam problem Re-instalowałem GG kilka razy i nic nie pomogło, oczywiście re-instalacja ze skasowaniem wszystkich danych GG z dysku Na beta.gg.pl wszystko pięknie widać, są wszystkie rozmowy, a na GG na PC nie ma tych rozmów z beta.gg.pl ;/

Możecie to naprawić ?

Jak to było już wcześniej poruszane, kwestia synchronizacji archiwum nie działa jeszcze tak jakbyśmy chcieli, ale robimy postępy. Mam nadzieję, że uda się wyeliminować wszystkie pojawiające się z tego tytułu problemy. Jak na razie prosimy Was o cierpliwość

jak gadał z kimś na GG na telefonie i podeśle mi link to nie raz zdarza mi się szybko włączyć laptopa, aby zobaczyć link na monitorze. Klikam na `wcześniejsze rozmowy` i taka moja sugestia. Aby `wcześniejsze rozmowy` pobierało z serwera GG niż z archiwum na komputerze.

Rozmowny Awatar Aladeen
    Model tel.
    Lumia 710
    Wczoraj była aktualizacja programu GG, obejmująca m. in. właśnie poprawkę synchronizacji archiwum. Czy możecie sprawdzić obecnie tę sytuację pod kątem ew. zmian?

Uprawnienia umieszczania postów