Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eksport do pliku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Eksport do pliku

    Czy jest możliwy eksport archiwum do pliku z wersji on-line, albo offline ?
    Chociaż u mnie klient PC nie sychronizuje się z archiwum on-line, czy tak ma być ?

    #2
    Nie ma możliwości dodatkowego eksportu archiwum do pliku, choć w rzeczywistości w wersji desktopowej znajduje się on w formie bazy enc sql, lecz tak na prawdę wiele Ci to nie da.

    Archiwum PC powinno synchronizować się nowymi wersjami mobilnymi, oraz stroną beta.gg.pl, jeżeli chodzi o opcję i ustawienia, zależy czy ustawiłeś zapisywanie ich na serwerze.

    Komentarz


      #3
      mam taką sytuacje, ze mam jakieś rozmowy w archiwum online, chciałbym teraz aby te wiadomości zassały się do wersji PC, proszę o informację jakie powinny być ustawienia w kliencie PC
      aby te "stare" wiadomości się zassały, a nowe żeby się na bieżąco synchronizowały. Mam nadzieje że jest to możliwe.

      ps. rozumiem że nie przewidujecie w ogóle możliwości eksportu do pliku ?
      a czy jest możliwość zaimportowania danych ze starej wersji gg 6,5 albo 7 ?

      Komentarz


        #4
        Ze starszych wersji archiwum powinno być zasysane do on-line. Jeżeli tak nie jest, zrób naokoło: uruchom nowszą wersję, która Ci te rozmowy importuje, a następnie 11, która importuje je z tej nowszej.

        Jak rozumiem, masz wiadomości w aol, natomiast nie masz ich w komunikatorze GG 11. Spróbuj przeinstalować komunikator według tej instrukcji (konieczne jest usunięcie katalogów roboczych), w ostatnim czasie wydana została poprawka odnośnie synchronizacji archiwum.
        http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
        Kliknij, a dowiesz się więcej.

        Komentarz

        Pracuję...
        X