Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co z innymi markami? Np. Samsung itp

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Co z innymi markami? Np. Samsung itp

    jak wiemy symbian to nie tylko nokia więc co z telefonami innych marek nap samsungami? na nich jest problem z bibliotekami qt więc uruchomienie gadu jest niemozliwe

    #2
    Chodzi o telefony samsunga z systemem symbian (omnia hd)? Samsung zrezygnował z symbiana i tym samym nie ma wsparcia dla tych modeli. Nie mam samsunga, więc nie wiem jak jest z modami gg na ten telefon, musiałbyś poszukać na jakichś forach tematycznych. Wątpię, żeby GG Team chciał się bawić w robienie gg na stare, umierające modele, mija się to z sensem.
    Więc jak wspomniałem wyżej, jedyna nadzieja to znalezienie jakiegoś moda, ewentualnie pora na zmiane telefonu na coś "aktualniejszego".
    Pozdrawiam
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

    Komentarz


      #3
      Np o samsunga g810 i inne oparte np na platformie s60v3, problemem jest tylko i wyłacznie qt a dokładniej z moich spostrzeżeń qt mobility które nie chce współpracowac z innymi niz nokia telefonami

      Komentarz


        #4
        Nie wiedziałem, że na samsungach nie ma wsparcia dla QT. Niestety aplikacja GG jest pisana w oparciu o biblioteki QT, więc sądzę, że nawet MOD'a nie znajdziesz. Jak Ci tak bardzo zależy na gg w telefonie to są dwa wyjścia: 1) zainstalowanie alternatywnej aplikacji (palringo) 2) wymiana telefonu na nowszy.
        Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

        Komentarz


          #5
          Czemu Qt Mobility nie chce współpracować? Objawia się to czymś szczególnym?
          www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

          Komentarz


            #6
            Przy instalacji mobility wyskakuje że ten producent nie jest wspierany itp, widziałem w sieci że po modyfikacji instalki qtmobility ruszyło np na Soniaczach ale mi brak umiejetności żeby sie za to zabrać

            Komentarz


              #7
              Z tego co na szybko wyczytałem, to ludzie już kombinowali, żeby instalować GG w QT (wersje 3.0.5) na g810 i nie dało rady.
              Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

              Komentarz


                #8
                ok, udało mi się odpalić Co zastosowałem? Otóż najpierw wgrałem QT 5.0.0 od Shreqg2, usunąłem niezainstalowane qt mobility z managera aplikacji i później wynalazłem w sieci te oto biblioteki:

                http://depositfiles.com/files/u92pckvf6

                Efekt. Działa jak narazie nie widzę problemów.

                Shreqg2, fajnie byłoby gdybys umieścił ten sposób na swoim blogu. pomoże to właścicielom innych telefonów z symbianem niz nokia

                Komentarz


                  #9
                  W sumie to domyślam się w czym leży problem... Spróbuję usunąć te ograniczenia w swoich plikach i wtedy zamieszczę je na blogu. dzięki za informacje

                  Rozumiem, że z tego Qt 5.0.0 zainstalowało Ci się wszystko poza Qt Mobility, tak?
                  www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                  Komentarz


                    #10
                    Tzn z qt mobility jest tak że widnieje przy instalacji wyskakuje że ten producent nie jest obsługiwany itd i instalacja się konczy pomyślnie jednak nie są wgrywane żadne pliki. W managerze aplikacji jest qt mobility ale to tylko sam wpis bez żadnych plików. podejrzewam że wystarczy znieść to ograniczenie co do producenta

                    Komentarz


                      #11
                      Dobrze podejrzewasz zajmę się tym trochę później... Jak ogarnę anatomię wreszcie...
                      www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X