Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błędny opisy, rozłączanie gg, oraz inne błędy i sugestie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błędny opisy, rozłączanie gg, oraz inne błędy i sugestie

    Witam

    Chciałbym zgłosić parę błędów gg 11.
    1. Błędne opisy w oknach rozmowy: Nie wiem czy występuje to zawsze ale zdarzyło mi się raz i zapewne może się powtórzyć wiele innych razy, chodzi o to iż w okienku rozmowy, nie aktualizuje się opis, a tylko na liście gg. Screen: http://desmond.imageshack.us/Himg853...ng&res=landing powyrzej czerwonej linii opis z okienka rozmowy, poniżej z listy

    2. Rozłączanie z serwerem. Chodzi o to, iż gg rozłącza się bez żadnego powiadomienia, status jest stały (np dostępny, w moim przypadku ZW) ale wiadomości nie dochodzą, a gg łączy się ponownie po jakichś 3 minutach, i wtedy wiadomości przychodzą, taki błąd występuje również w gg 10.5 lecz tam jest około 5 min, i w przypadku pisania pisać staje w pozycji pionowej

    3. Błąd jest również przy rozciąganiu okienka rozmowy, gg w tym momencie po prostu się zacina i Windows krzyczy że gg przestało działać

    4. Powiadomienie o nowej wiadomości bardzo powoli się pokazuje (około 20 sek po dzwięku nowej wiadomości), nie mam jakichś lagów na komputerze, więc to wina gg

    5. Panel po prawej stronie (ten po kliknięciu na kontakt) gg wysuwa się z lagami, (tak jak wyżej, nie jest to wina komputera a gg)

    6. Opcja listy zablokowanych osób jest zbyt bardzo ukryta, przydało by się ją dać gdzieś na wierzch

    7. Chmurki z informacjami (ne pamiętam jak to się nazywało, w html ustala je się przez alt) zmieniają się zbyt wolno, najpierw powinny się zmienić, a później pokazać

    8. Nie ma opcji wykazu multi logowania do gg (w gg 10.5 było, tu nie ma)

    9. Brak avatarów w oknie rozmowy (można by dodać opcje do jej włączenia/wyłączenia)
    Ostatnio edytowany przez Bober95; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    sugestie: każda w oddzielnym wątku bo forum jest od dyskutowania.

    Komentarz

    Pracuję...
    X