Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG nie łączy się z serwerami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG nie łączy się z serwerami

    Witam

    Mam problem a raczej błąd gg

    GG 3.2.3 nie zawsze łączy się z serwerami gg, błąd nie występuje zawsze, czasami się udaje łaczyć bez problemów, lecz czasami nie chce się łączyć, wtedy trzeba zrobić restart telefonu i na 1 raz zadziała, a później znowu nie działa : /
    Łącze się zawsze przez WIFI, nawet w sieci domowej gdzie telefon leży prawie przy routerze i zasięg jest pełny to gg się nie łączy, a przy słabym łączu, połączeniu prawie wcale nie jest możliwe (wcześniej łączyło się bez żadnych problemów)
    Telefon: Samsung galaxy Mini (GT-S 5570)

    #2
    Dołączam się do prośby. U mnie podobnie łączyło wczesniej normalnie, teraz nie chce w ogóle. Inne komunikatory działają normalnie, tylko te które obsługują GG nie. Posiadam wersję 3.2.3 z Android Marketu.
    Ostatnio edytowany przez Black; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      spróbujcie z tym http://forum.gg.pl/showthread.php?16...GG-wersja-BETA jeśli macie dużo wolnego miejsca w telefonie

      Komentarz


        #4
        Niestety dalej nie działa ;/.

        Komentarz


          #5
          Należy odblokować port 1443 na routerze.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
            Należy odblokować port 1443 na routerze.
            To raczej nie to, bo czasami normalnie można się połączyć z gg, a czasami wcale, działa restart telefonu na 1 łączenie z gg, a później znowu nie łączy

            Komentarz


              #7
              4 dni temu łączyło mnie normalnie, w tym czasie nic nieaktualizowałem. Teraz nie jestem w stanie się połączyć Chyba to nie moja wina, ale nie wiem

              Komentarz


                #8
                W trybie GSM też tak macie? Czy tylko na wifi?

                Komentarz


                  #9
                  Dodam, że mam wykupione mobilne gg, więc sieć w tym przypadku chyba nie ma znaczenia.

                  Komentarz


                    #10
                    Ja tylko wifi

                    Komentarz


                      #11
                      Czy pojawiają się jakiekolwiek komunikaty? Czy sprawdzaliście łączenie się przez wifi w różnych sieciach?
                      Bober95 - warto też ustalić, czy występują jakieś szczególne okoliczności rozróżniające sytuacje, gdy uzyskujesz połączenie od tych, w których nie uzyskujesz.
                      Na koniec, możecie sprawdzić logowanie w GG11 i beta.gg.pl za pośrednictwem tego samego połączenia wifi, czy ono działa?

                      Komentarz


                        #12
                        No tak tak:
                        GG potrafi się połączyć w każdej sieci, i w każdej również nie połączyć, nie ma znaczenia siła sygnału wifi.
                        Poznać czy się połączy czy też nie można przez to iż status nadal się ładuje, ale kółko w rogu ekranu (to które pokazuje ładowanie się archiwum, poprzednich rozmów itp) się kręci, tak jak na tym screenie http://gg.pl/dysk/srSo6LkUxprxs7So6L...524-095321.png . Tak samo dzieje się na wersji testowej i normalnego gg na androidzie.
                        Podczas takiego stanu, dostępne jest archiwum, poprzednie rozmowy itp

                        Komentarz


                          #13
                          Z tego co mówi Bober95 problem nie polega na braku połączenia, bo połączenie jest, tylko tak jakby się zacinało. Dzięki Bober95 za obszerne wyjaśnienie, pomogło mi zrozumieć problem. Niestety nie mamy takich problemów, więc nie możemy zreprodukować błędu. W związku z tym za parę dni pewnie zgłoszę się do ciebie z prośbą o pomoc w testach. Dam ci specjalną wersję aplikacji do tego celu.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X