Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie odnośnie reklam

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pytanie odnośnie reklam

    Witam, mam pytanie odnośnie reklam w komunikatorze na desktop, mianowicie czy reklamy muszą koniecznie być takie duże? Screen -> Screen Pulpitu .
    Czy muszą wyskakiwać przy starcie ? po upłynięciu kilkunastu sekund można takową zamknąć. Rozumiem że muszą być ale bez przesady..
    Nie chce mi się zmieniać komunikatora na WTW, blokować, choć jest przynajmniej 10 sposobów na to.
    Reklamy mogłyby być mniej natarczywe i mniejsze.

    Pozdr

    #2
    Kaskersky ma opcję blokowania reklam

    Komentarz


      #3
      wiem, ale jest 100 krotnie bardziej pamięciożerny niż nowe gg i naprawdę da się to odczuć na lapku z 4gb ramu/ 1gb karta graf, grając np. w DC Online z włączonym gg i kasperskim, norton jest "lekki" i nie zamula, poza tym mam pełną licencję na nortona, a reklamy w sumie mogłyby być mniejsze i nie koniecznie na cały pulpit.
      Ostatnio edytowany przez MrAFK; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Niestety, znając team GG reklam będzie więcej i będą większe xd Natomiast co boli, to wciąż wielu podstawowych funkcji nie ma :/

        Komentarz


          #5
          Zamknięcie reklamy po dziesięciu sekundach kwalifikuje się do natarczywości i jest chamstwem. Nie dość, że wyskakuje to wielkie g... to jeszcze muszę czekać aż łaskawie będzie się to dało zamknąć. Mogę się założyć że ktoś już pracuje nad usunięciem reklam z gg, i popieram go. Rozumiem, że trzeba zarabiać, ale jest różnica między ODSTRASZANIEM, a ZARABIANIEM, prawda?

          ---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:13 ----------

          Ponadto, reklama pojawia się z każdym zalogowaniem, a przy mobilnym internecie to w cholerę idzie wpaść.
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz


            #6
            jeżeli GG team nie chce kolejnego Banner Killera na gg to lepiej niech usunie tą reklame przy starcie ;P nawet google tak nie przesadza

            Komentarz


              #7
              grozisz nam?












              a na poważnie - na razie nie szykuje się żaden następca BK2, bo jak wiemy Unreal chyba już nie będzie się tym zajmował.

              Komentarz


                #8
                za to nowe wtw szykuje konkretne zmiany stało się "firmą" poważna konkurencja dla gg jeśli nie zmieni się co do dowolnej konfiguracji i prostoty komunikatora..

                Komentarz


                  #9
                  Reklama startowa uruchamia się maksymalnie RAZ na dzień w danym komunikatorze - nigdy więcej - można potem uruchamiać komunikator 10 razy i już jej nie będzie. Są też dni, gdy nie ma kampanii i wtedy reklamy też nie ma. Tak - GG Network żyje z reklam, bo ma taki model biznesowy.
                  W komunikatorze desktopowym są 2 stałe bannery (okno rozmowy i kontaktów) oraz czasem reklama startowa - żadnych innych form reklamowch NIE MA (jest to mniej niż w GG 10,5).
                  W komunikatorze webowym jest 1 banner (nad oknem rozmów) oraz czasem reklama startowa - żadnych innych form reklamowch NIE MA.
                  Urzymanie kosztuje, rozówj kosztuje - taki model biznesowy pozwala na zapłacenie za to. Więcej nie będę rozwijać tematu, bo nie ma sensu - wiem że każdy ma swoje racje.
                  sigpic 5GB
                  http://www.gg.pl/info/pobierz/

                  Komentarz


                    #10
                    I racja. Reklamy muszą być, co do startowej jest ona irytująca i nachalna, a przede wszystkim według zapewnień prezesa miało jej w ogóle nie być.

                    Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X