Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z wysyłaniem wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z wysyłaniem wiadomości

    Dlaczego czasami kiedy próbuję wysłać wiadomość przez beta.gg.pl, po napisaniu wiadomości i jej niby-wysłaniu, wiadomość dosłownie znika, nie pojawia się w okienku rozmowy, nie ma jej w archiwum, nigdzie jej nie ma i oczywiście odbiorca również jej nie dostaje? Dzieje się tak na oko maksymalnie w 1% wysyłanych przeze mnie wiadomościach, ale coś takiego w ogóle nigdy nie powinno mieć miejsca.

    Ale dużo częściej, w co najmniej 10% przypadków, dzieje się tak, że wysyłam wiadomość i co prawda dociera ona do odbiorcy i znajduje się w archiwum, ale po wysłaniu nie pojawia się ona w okienku rozmowy, po prostu znika.

    Dodam jeszcze że w żadnym przypadku nie zauważyłem aby doszło do zerwania połączenia z serwerem.

    #2
    Ja nic nie pomogę, ale jak podasz wersję systemu operacyjnego i wersje przeglądarki, to bedą to dodatkowe informacje dla kogoś z GG Team.

    Komentarz


      #3
      Chrome 19.0.1084.46 m (w poprzednich wersjach problem również występował), Windows 7 x64 SP1

      Komentarz


        #4
        Prosimy również o:
        - Twój numer GG,
        - numer GG odbiorcy wiadomości,
        - data i godzina wiadomości, która nie dotarła/nie pokazała się w oknie rozmowy,
        - czy na innych przeglądarkach sprawa wygląda tak samo?
        Powyższe informacje prosimy o przesłanie w zgłoszeniu mailowym na adres bok@gadu-gadu.pl wraz ze szczegółowym opisem sprawy.
        http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

        Komentarz

        Pracuję...
        X