Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Podwójne powiadomienia push

Podwójne powiadomienia push

Tak jak w temacie, gdy mam wyłączone GG to gdy ktoś do mnie napisze, wtedy dostaje 2 takie same wiadomości. Nie dzieje się tak gdy GG jest włączone lub jest "schowane" do multitaskingu, lecz tylko wtedy gdy jest całkowicie wyłączone. Posiadam iPhona 4 z iOS 5.1.1 bez JB

Rozmowny Awatar Aladeen
    Model tel.
    Lumia 710
    Podaj proszę wersję aplikacji. Z jakiej wersji GG otrzymujesz wiadomości - chodzi o wersję używaną przez rozmówcę.

Wersja GG 11.0.0.7316. Gdy dostaje wiadomości z komunikatora aqq, wtedy też dostaje podwójne powiadomienia.

-------------------
    Sprawdziłem też GG w przeglądarce i także dostaje dwa powiadomienia.
    Ostatnio edytowane przez scooter10pl ; 23.05.2012 o 23:32

Doświadczony GGadacz Awatar Andrzej-master
    Rozumiem, że chodzi tylko o podwójne powiadomienia push, a nie podwójne wiadomości? Z jakiej wersji aplikacji na iPhone'a korzystasz?
    Czyli wersja GG rozmówcy nie ma znaczenia?

Tak, są dwa sygnały oraz w centrum powiadomień wyświetlają mi się 2 identyczne wiadomości, jednak gdy wejdę w GG widzę tylko jedną. Mam najnowszą wersję, czyli 3.2.1 (18780)
    Cytat Zamieszczone przez Andrzej-master Zobacz posta
    Czyli wersja GG rozmówcy nie ma znaczenia?
    Najwidoczniej nie ma.

Doświadczony GGadacz Awatar Andrzej-master
    Czy próbowałeś usunąć aplikację i pobrać ją na nowo? Jeżeli tak, a problem nadal występuje, podaj mi w prywatnej wiadomości swój numer GG, albo wyślij do nas zgłoszenie na adres bok@gadu-gadu.pl ze szczegółowym opisem sprawy lub odnośnikiem do tematu na forum, zgłosimy to do osób, które mogłyby zweryfikować te podwójne pushe.

Ponowne zainstalowanie nic nie daje.

Paulina
    Go
    Czy jest ktoś posiadający podobny problem?

scooter10pl możesz sprawdzić, czy nadal masz dublowanie powiadomień. Koledzy z Działu Mobilnego wskazują, że chyba udało im się wyeliminować ten problem. Swoją drogą bardziej dotyczył on numeru GG aniżeli aplikacji.

Niestety, próbowałem też ponownie zainstalować ale problem dalej występuje.

Uprawnienia umieszczania postów