Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Podwójne powiadomienia push

Czy nadal masz taką sytuację? Nikt inny o tym nie pisze co jest trochę dziwne.

Chciałbym odkopać temat, mam to samo co kolega wyżej. Z tym że u mnie oprócz podwójnych powiadomień są też podwójne wiadomości, dotyczy to tylko jednej konferencji ze znajomymi. Tylko w tym jednym przypadku ciągle dostaje wszystko podwójne. W oknie ostatnie rozmowy mam dwie takie same konferencje i na obie dostaje te same wiadomości.

Rozumiem, że tworzyłeś jedną konferencję, a nie dwie? Rozumiem, że skład obydwu tych konferencji jest dokładnie taki sam?

Dokładnie tak jak mówisz.

Przyznam, że nie udało mi się powtórzyć tej sytuacji.

Możesz wskazać jakiej dokładnie wersji GG na iOS używasz? Czym konkretnie wyróżnia się ta konferencja w Twoim przypadku? Rozumiem, że w żadnej innej konferencji ani rozmowie opisane dublowanie nie występuje.

Używam wersji najnowszej tj. 3.5 (20215) na iPhone4, system iOS6.1.

A konferencja właśnie niczym się nie wyróżnia, dlatego to strasznie dziwna sprawa jest. Dokładnie w żadnej innej rozmowie/konferencji nie ma czegoś takiego.

Wygląda to tak:
    http://i.imgur.com/gMauNpD.jpg

edit:
    Hmm, właśnie zauważyłem że problem niekoniecznie dotyczy wersji na iPhone, bo podwójne powiadomienia dostaję również przez WEBowe GG.

http://i.imgur.com/kA120Kq.jpg
    Ostatnio edytowane przez marduk ; 24.04.2013 o 13:17

Taką sytuację można powtórzyć. Trzeba utworzyć dwie konferencje z tymi samymi osobami. Teoretycznie jest to możliwe. Faktycznie jednak wiadomości są przesyłane tylko przez wybraną konferencję. Jeżeli wyślesz wiadomości za pośrednictwem obydwu konferencji to osoba odpowiadająca też może wysłać dwie wiadomości w odpowiedzi i wówczas będziesz miał taką sytuację jak przedstawiona na screenach.

Z tego względu warto usunąć obydwie konferencje i stworzyć jedną. Nie powinna ona się zdublować.

Uprawnienia umieszczania postów