Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Padło Archiwum Online

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Padło Archiwum Online

    A mianowicie, mam gadu w komórce, (system android), i od pewnego czasu gdy chcę otworzyć archiwum wyświetla się tylko "błąd podczas pobierania archiwum: 404", I nie zapisują się tam żadne rozmowy..Czy da się ten błąd jakoś naprawić? Nic nie zmieniałam w ustawieniach, a problem pojawił się tak nagle, dlatego nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. A jeśli już nic się nie da poradzić, to czy dałoby się jakoś zgrać/przesłać całe archiwum na komputer? Proszę o pomoc

    #2
    Padło Archiwum Online

    Chciałem zgłosić błąd Który dziś mi sie pojawił mianowicie ustnelo mi sie archiwum lub Hmm Nie wyświetla mi go włączam Gg i mam tylko ostatnie wiadomości które do mnie przyszły a po archiwum Nie ma śladu. Pomocy

    Komentarz


      #3

      To raczej problem globalny. Chociażby dla takich akcji uważam, że archiwum powinno się przechowywać lokalnie, chociażby ostatnich kilka dni.

      Komentarz


        #4
        Potwierdzam problem. Natomiast na GG desktopowym i webowym wszystko jest.

        What happened?
        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

        Komentarz


          #5
          Archiwum webowe padło w ogóle. To pokazuje, że jest potrzeba związana z posiadaniem lokalnego archiwum, co na szczęście jest realizowane w przypadku desktopowej wersji GG.

          Komentarz


            #6
            I znowu padu-padu. A już miałem nadzieję, jednak tradycji stało się zadość

            ---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

            U mnie jednak już działa
            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

            Komentarz


              #7
              Na jakim systemie Ci działa? Symbian, Android?

              Komentarz


                #8
                Symbian. Teraz znowu przestało. Cholera ludzie, zróbcie z tym coś bo niektórzy potrzebują archiwum...
                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                Komentarz


                  #9
                  Są chwile że archiwum działa na Symbianie, ale to tylko momenty

                  Komentarz


                    #10
                    Sprawa jest nam znana i monitorujemy ją. Postaramy się jak najszybciej wyeliminować problem.

                    Komentarz


                      #11
                      Sytuacja została wyeliminowana. Archiwum działa już poprawnie.

                      Komentarz


                        #12
                        mi Nie działa poprawnie w archiwum na tel mam tylko wiadomości które dany użytkownik do mnie napisał, ale tego Ja odpisałem już Nie ma. Dotychczas na tel dzialalo mi To poprawnie.

                        Komentarz


                          #13
                          Wampirek Twoja sytuacja nie jest raczej związana ze zdarzeniem opisywanym w tym temacie. Z tego względu chciałbym Cię prosić o podanie bardziej szczegółowych danych.
                          Przydatne będzie określenie wersji aplikacji mobilnej z jakiej korzystasz i modelu telefonu. Sprawdź też jak wygląda archiwum na stronie beta.gg.pl - chodzi o wskazanie, czy są w tym zakresie różnice pomiędzy tym co jest na stronie www, a tym co jest w telefonie.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X