Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kilka drobnych błędów, które wkurzają

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kilka drobnych błędów, które wkurzają

    Cześć. Jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość.

    Używam GG 11, a dokładnie 11.0.0.7316. Fajny programik, panowie się postarali, ale jest kilka rzeczy, które mnie wkurza.

    1. Czcionki szaleją.

    W ustawieniach mogę sobie wybrać, jaki krój czcionki mogę mieć, jaką wielkość. Działa to tylko połowicznie. Już wyjaśniam. Piszę na przykład takie zdanie w oknie rozmowy:

    "Kochanie, nie mogę dzisiaj do Ciebie przyjść, bo mam szlaban"

    To zdanie pisane jest w np. Verdana. Ok. Albo nie, przyjdę do niej. Kasuję więc zdanie i piszę:

    "Zrób dla mnie kolację, będę za godzinę"

    I to zdanie pisane jest już w Arialu mimo, że ustawiałem Verdane. Looknijcie chłopy na to.

    2. Nie zawsze jest dymek.

    Dymek, czyli powiadomienie. Powiadomienia macie fajne, podobają mi się, ale ich filozofia jest dziwna. Jeżeli ktoś do nas pierwszy napisze, to ok, dymek się pojawi. Ale jeżeli okno rozmowy jest już otwarte, zasłonięte np. oknem przeglądarki i ta osoba ponownie do nas napisze, to dymek się już nie pojawi. Zróbcie tak, aby dymek pojawiał się za każdym razem, ale dodajcie jedną opcję do ustawień programu i będę Was kochał za to.

    Druga sprawa odnośnie tych powiadomień jest taka, że niekiedy się "kraszują". Co mam na myśli. W pewnym momencie przestaną się pojawiać. Nie wiem czemu, nie do mnie to pytanie.

    3. Ryzykowne rozciąganie okna rozmowy.

    Nie wiedzieć czemu, niekiedy podczas rozciągania okna rozmowy program się... wywali.

    4. Nie można normalnie nic skopiować z archiwum.

    Wygląd archiwum jest bardzo fajne, ale do kopiowania czegokolwiek się nie nadaje. Zróbcie tak, aby można było normalnie kopiować całe rozmowy i fragmenty z archiwum.

    Tyle by było jeżeli chodzi o byki, które zauważyłem. Czekam na Waszą odpowiedź. Z góry dzięki.

    #2
    Nie robimy zbiorczych tematów. Czytałeś komunikat po rejestracji?

    Komentarz

    Pracuję...
    X