Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[BŁĄD] Zawieszająca się emota <hahaha>

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [BŁĄD] Zawieszająca się emota <hahaha>

    gg 11.0.0.7316

    jest to KOSMETYCZNY BŁĄD emotki <hahaha> ale mimo wszystko irytujący.

    Litości! Trąbie o tym od wersji 10.0! Prosze zrozumiec moją frustracje. jak mozna to ignorowac od tylu miesiecy?
    Pisalem wiele razy ze ta emotka źle się animuje. Po śmiechu, wyciąga rączke i POWINNA UDZERZAĆ ją cały czas płynnie o ziemie, a zacina się, rączka się rozwarstwia i tak stoi hehehe.
    To jedna z moich ulubionych emotek a ostania wersja gg na której działała poprawnie to te starsze np 7.7.

    Pisalem ze ten problem nie wystepuje tylko u mnie, ze mają go wszyscy moi znajomi, ze prosze mi nie pisac ze mam cos z flashem itp. A kilka za czasów gg 10.5, pan ze wsparcia odpisal mi "prosze przeinstalowac flashplayera i
    zaktualizowac windows i gadu-gadu" - hehehehehe normalnie ręce mi opadły z powodu takiej ignorancji.

    Przeciez naprawienie tej emoty to jest 5minut. Na strym gg 7.7 działa bez zarzutu. a na gg 10, 10.5 i 11 sie zacina i nie zależnie od tego czy korzystam z komputera swojego, sąsiadki, czy Janka maszynisty z trąbek wielkich

    moja platforma:
    win 7 32bit (wszystkie akutalizacje)
    flash 11.2.202.235
    java 7 update 4
    firefox 12
    norton internet security 2012

    #2
    tutaj prezentuje problem i jak mi sie wydaje rozwiązanie.

    oto popsuta emotka hahaha wystepujaca w gg 10, 10.5 i w gg 11 hahaha-gg11.gif

    a tutaj dzialająca poprawnie, wyciagnieta z gg 7.7 hahaha-gg7.7.gif

    prosze o podmiane emotek

    p.s.
    Jesli nie widzisz powyzej emot a tylko linki, to zaloguj sie na swoje konto na tym forum, wtedy beda widoczne, w przeciwnym razie po kliknieciu w link emotki, prawdopodobnie zobaczysz emoty na czarnym tle, wiec nie dostrzezesz miedzy nimi roznicy.
    Ostatnio edytowany przez psycode; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      podmiana głupiej emotki jak znam życie będzie trwało lata.

      Komentarz

      Pracuję...
      X