Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[SUGESTIA] dodanie opcji SPRAWDZ AKTUALIZACJE TERAZ w menu gg windows

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [SUGESTIA] dodanie opcji SPRAWDZ AKTUALIZACJE TERAZ w menu gg windows

    Jeden z wymienianych przez was atutow nowego gg to miedzy innymi AUTOMATYCZNE aktualizacje. Swietnie. tylko ze wlaczylem dzis gg. Patrze na wersje a tam 11.0.0.7089 (czy jakos tak). Po paru godzinach uzytkowania komputera, znalazlem czas by do was napisac. I mowie sobie - zanim cos wytknę, to najpierw zaktualizuje gg.

    I szukalem wszedzie opcji "sprawdz aktualizacje" i nidzie nie znalazlem! Wiec myśle sobie ok. pewnie mam najnowsza wersje skoro sa automatyczne aktualizacje, to pewnie gg samo sprawdziło dostępność uakutalnienia. Ale dla pewnosci pobralem cala instalke gg na windows z waszej strony www. zainstalowalem i po wejsciu w zakladke "o programie" zamiast 11.0.0.7089 zobaczylem 11.0.0.7316 wiec aż taka duza różnica i gdyby nie ten zabieg to dalej miałbym nieakutalne gg!

    wiec grzecznie pytam? o co chodzi? ja rozumiem ze automatyczne akutalizacje są jakoś planowane, aler SKORO to tak kuleje, to prosze o to, aby w menu gg dodac opcje SPRAWDZ AKUTALIZACJE TERAZ.

    moja platforma:
    gg 11.0.0.7316 windows
    win 7 32bit (wszystkie akutalizacje)
    flash 11.2.202.235
    java 7 update 4
    firefox 12
    norton internet security 2012

    #2
    Komunikator aktualizuje się automatycznie, ale nie zawsze, nie wiem od czego to zależy. Opcja pobrania aktualizacji występuje ale jest skutecznie ukryta przed ludźmi: GG -> O programie -> PPM na mniejsze słoneczko (pod nim pisze wersja testowa) -> Pobierz aktualizację. Po 5 min (czas zależy od szybkości łącza) robisz restart gg.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
      Opcja pobrania aktualizacji występuje ale jest skutecznie ukryta przed ludźmi: GG -> O programie -> PPM na mniejsze słoneczko (pod nim pisze wersja testowa) -> Pobierz aktualizację.
      dobrze wiedzieć! dzieki.

      w takim razie, skoro skrypt wymuszania aktualizacji jest juz w kodzie, to duzo prosciej i szybciej bedzie dodanie opcji sprawdzania akutalizacji do menu glownego.

      panowie z gg team - DLACZEGO TO JEST UKRYTE?!
      Boicie sie o spamowanie serwerow? no to zrobcie zaleznosc, ze sprawdzic akualizacje za pomoca opcji z menu, mozna tylko raz na 5 minut i dodajcie w koncu tą opcje, widoczną jasno i wyrażnie w menu - tak jak każdy porządny program/aplikacja ma. A u was jakaś ciuciu-babka, jest.

      Komentarz


        #4
        Jest to wersja testowa aplikacji i z założenia miała się ona odbywać automatycznie, bez udziału użytkownika. Nie wykluczone, że w wersji finalnej pojawi się taka funkcja.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Tomek Gadu-Gadu Zobacz posta
          Jest to wersja testowa aplikacji i z założenia miała się ona odbywać automatycznie, bez udziału użytkownika.
          dla mnie ta odpowiedz jest paradoksem! Ponieważ podchodząc logicznie - wersja testowa ma mase błedów, niedociągnieć w porównaniu z wersją finalną, tak?
          To po kiego... w wersji finalnej taka funkcja sie ma pojawic, a w wersji beta (która non stop, co dziennie sie rozwija) takiej funkcji nie ma. To nielogiczne!
          Kiedy ktoś ma wersje finalną to nie potrzbuje już tak bardzo aktualizacji bo wszystko działa dobrze. A w wersji beta, trzeba zadbać o to by aktualizacje docierały do użytkownika najszybciej jak to tylko jest możliwe, a skoro automatyczna akutalizacja kuleje, to należałoby właśnie w wersji beta, dodać taką opcje w menu - wymuszania akutalizacji teraz.

          naprawde, dziwne dał Pan wytłumaczenie...

          Komentarz


            #6
            http://forum.gg.pl/showthread.php?12...m-aktualizacji

            Komentarz

            Pracuję...
            X