Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czcionki same się zmieniają

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czcionki same się zmieniają

    Używam GG 11, a dokładnie 11.0.0.7316. System operacyjny to Windows 7 Ultimate 64-bitowiec.

    W ustawieniach mogę sobie wybrać, jaki krój czcionki mogę mieć, jaką wielkość. Działa to tylko połowicznie. Już wyjaśniam. Piszę na przykład takie zdanie w oknie rozmowy:

    "Kochanie, nie mogę dzisiaj do Ciebie przyjść, bo mam szlaban"

    To zdanie pisane jest w np. Verdana. Ok. Albo nie, przyjdę do niej. Kasuję więc zdanie i piszę:

    "Zrób dla mnie kolację, będę za godzinę"

    I to zdanie pisane jest już w Arialu mimo, że ustawiałem Verdane. Looknijcie chłopy na to.

    #2
    Czy w międzyczasie kopiowałeś i wysyłałeś treści z jakiejś strony lub zamykałeś okno rozmowy? Czy ta verdana ustawiona jest jako domyślna?
    http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
    Kliknij, a dowiesz się więcej.

    Komentarz


      #3
      Czy w międzyczasie kopiowałeś i wysyłałeś treści z jakiejś strony lub zamykałeś okno rozmowy?
      Nie.

      Czy ta verdana ustawiona jest jako domyślna?
      Tak.

      Komentarz


        #4
        Próbowałem powtórzyć opisany przez Ciebie błąd, niestety bez skutku. Jak wybieram Verdanę i klikam "ustaw na stałe", ciągle piszę Verdaną. Spróbuj może przeinstalować komunikator według tej instrukcji. Czy ktoś zauważył podobny błąd i może opisać okoliczności?
        http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
        Kliknij, a dowiesz się więcej.

        Komentarz


          #5
          Dzisiaj jak mi się uda to nagram wam filmik jak to wygląda. Będziecie mieli na obrazku

          Komentarz


            #6
            @Andrzej-master

            Spróbuj zrobić coś takiego. Ustaw Verdanę jako domyślną, napisz coś w oknie rozmowy, naciśnij kombinację klawiszy Ctrl+A, Backspace i potem znowu coś napisz. U mnie to też zmienia czcionkę na Arial.

            Komentarz


              #7
              Morfeusz, powtórzyłam błąd, dziękuję, zgłaszam do poprawy.

              Komentarz

              Pracuję...
              X