Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powiadomienie o nowej wiadomości nie zawsze się pokazuje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powiadomienie o nowej wiadomości nie zawsze się pokazuje

    GG wersja 11.0.0.7316 system Windows 7 Ultimate x64

    Jeżeli ktoś do nas pierwszy napisze, to ok, dymek się pojawi. Ale jeżeli okno rozmowy jest już otwarte, zasłonięte np. oknem przeglądarki i ta osoba ponownie do nas napisze, to dymek się już nie pojawi. Zróbcie tak, aby dymek pojawiał się za każdym razem, ale dodajcie jedną opcję do ustawień programu i będę Was kochał za to.

    Druga sprawa odnośnie tych powiadomień jest taka, że niekiedy się "kraszują". Co mam na myśli. W pewnym momencie przestaną się pojawiać. Nie wiem czemu, nie do mnie to pytanie.

    #2
    Celowo, w wypadku aktywnego okna rozmowy z danym kontaktem, powiadomienie nie jest wyświetlane. Oczywiście zastanowimy się na wprowadzeniem wskazywanej przez Ciebie opcji.

    Co zaś się tyczy drugiej sprawy, czy powiadomienia nie pojawiają się mimo nieaktywności okna rozmowy?

    Komentarz


      #3
      Tak. Powiadomienie pojawi się tylko w menu Ostatnie i Powiadomienia, natomiast nie wyskoczy żaden dymek z powiadomieniem.

      Komentarz


        #4
        Potwierdzam problem Morfeusza (Dymek z powiadomieniem).

        Komentarz


          #5
          Tutaj warto dokładniej przyjrzeć się sytuacji. Piszecie, że w pewnym momencie przestają się pojawiać, czy skutek ten jest już trwały, czy też chwilowy/wybiórczy? Nie wiem czy nie macie do czynienia z sytuacją, gdy powiadomienia czasami nie są wizualizowane na wierzchu tylko np. pod otwartą stroną przeglądarki.

          Komentarz


            #6
            Po prostu znika tak jakby pod pasek start. Potem znika koperta mrugająca na logu gg w prawym dolnym rogu ekranu. I trzeba wejść w główne okno aplikacji > ostatnie > powiadomienia. Dopiero w powiadomieniach widać, że ktoś napisał.

            Komentarz


              #7
              Dzięki za szczegóły, będziemy sprawdzać sytuację, bo raczej nie ma prostego sposobu jej powtórzenia. Jakbyście zauważyli jakieś dodatkowe okoliczności jej towarzyszące to piszcie.

              Jeszcze jedna kwestia wpadła mi do głowy
              Sprawdźcie, czy w zakresie tych znikających/nie pojawiających się powiadomień macie włączone wyciszenie rozmowy z danym kontaktem - okno rozmowy/ikona_zębatek(obok opcji zagraj). Należy je wyłączyć i zweryfikować pojawianie się powiadomień.
              Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz

              Pracuję...
              X