Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usuniete archiwum po bledzie :/

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Usuniete archiwum po bledzie :/

    Witam
    Wczoraj mialem taka sytuacje przegladalem archiwum z pewna osoba i przy wczytywaniu kolejnej rozmowy byl blad polaczenia i gg sie zawiesilo, wylaczylem je wlaczylem na nowo i od tamtej pory niemam archiwum z ta osoba takze na webgg niema go jest to dla mnie bardzo wazne prosil bym o przywrucenie tego w jakis sposob, sadze ze macie kopie zapasowa gdyz nowe gg jest jesscze w wersji beta. Pozdrawiam

    #2
    Niestety nie, nie mamy możliwości przywrócenia stanu archiwum sprzed tej sytuacji. Jeżeli wiadomości nie ma w archiwum, nie jesteśmy w stanie pomóc.
    http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
    Kliknij, a dowiesz się więcej.

    Komentarz


      #3
      No ale nic nieda sie zrobic ? Mialem tam pewne bardzo wazne dane... Prosze wazne to jest bardzo by to odzyskac.

      Komentarz


        #4
        Przykro nam, ale mimo szczerych chęci, nie jesteśmy wstanie przywrócić tej rozmowy
        http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
        Kliknij, a dowiesz się więcej.

        Komentarz


          #5
          A calego archiwum przywrucic sprzed jakiegos czasu ? Napewno kest jakas mozliwosc wszystko sie da teraz jest nawet przyslowie "co raz zostalo wrzucone w internet zostaje tam na zawsze" moze pomyslicie nak mozliwoscia kopi takich danych by sie taka sytuacja nie powturzyla, i wedlug mnie powinna byc taka opcja zwlaszcza teraz gdy gg jest w fazie bety o nie wszyatko dziala jeszcze do konca jak powinno wiec przez ten czas testowy przydala by sie taka opcja. A nie moglbym prosic o sprawdzenie czy moze jednak dalo by sie to odzyskac ? Wkoncu jest to na waszych serwerach i macie do nich dostep wiec moze jest jakas mozliwosc odzyskania tego choc czesci nawet...

          Komentarz


            #6
            zaraz zaraz... ja dobrze rozumiem? Nastąpiło usunięcie archiwum online z powodu błędu niezależnego od usera? czy archiwum lokalnego?

            Komentarz


              #7
              Tak dobrze rozumiesz chodzi o archiwum online ale nie usuniecie calego archiwum tylko podczas przegladania archiwum a konkretniej rozmow z jedna osoba wyskoczyl blad polaczenia o po ppnownym zalogowaniu sie gg niemam zadnych rozmow z ta osoba :/

              Komentarz


                #8
                Czy tutaj chodzi o Twój właściwy numer GG (ten sam, który miął kłopoty z synchronizacją w archiwum wiadomości z aplikacji mobilnych)?
                Skontaktuj się z nami mailowo i podaj pełne szczegóły sytuacji abyśmy mogli to dokładniej sprawdzić.

                Komentarz


                  #9
                  tak chodzi o numer gg 3390864, pisałem juz to odpisała mi Anna "Witam
                  Nie ma możliwości przywrócenia rozmowy. Kwestia archiwum została już
                  wyjaśniona na forum:
                  http://forum.gg.pl/showthread.php?65...wum-po-bledzie
                  "
                  wiec mam jeszcze raz to napisać i może coś z tym zrobicie ?

                  Komentarz


                    #10
                    Jeżeli chodzi o przywrócenie treści usuniętych z archiwum to nie będzie to możliwe, ponieważ jest to czynność ostateczna.
                    Mnie jednak interesuje sam błąd, który jak wskazujesz tutaj wystąpił. Chciałbym ustalić przyczynę błędu i go wyeliminować. I tylko w tym kontekście może okazać się, że archiwum wiadomości z tą konkretną osobą tak faktycznie nie zostało skasowane (co jasno zaznaczasz), tylko nie jest prawidłowo wizualizowane.

                    Odpisałem na Twojego maila w tej sprawie.
                    Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #11
                      Powinno się to dać przecież to odzyskać, zwłaszcza ze to nie z mojej winy tylko jakiegoś błędu ;/... Powinna być taka możliwość i na pewno macie kopie zapasowe, zwłaszcza ze to są testy i nie wszystko jeszcze działa tak jak powinno. I macie tego świadomość i na pewno trzymacie jakiś backup.

                      Komentarz


                        #12
                        Tak jak wskazałem w naszej korespondencji mailowej przekazaliśmy sprawę do osób zajmujących się aplikacją mobilną. Jednak bez Twoich crash logów trudno liczyć na szybkie rezultaty, bo na chwilę obecną nic nie świadczy aby jakikolwiek podobny błąd występował.

                        Komentarz


                          #13
                          Czyli co mam zapomniec o archiwum z ta osoba bo przepadlo ?...

                          Komentarz


                            #14
                            Tak, rozmowa ta została skasowana, i z dotychczasowych ustaleń wynika, że stało się to wskutek wyboru takiej opcji przez użytkownika. Rozumiem, że twierdzisz coś przeciwnego jednak tak jak wskazałem wyżej, sprawa nas intryguje ale nie odkryliśmy nic co mogłoby wskazywać, że w tym zakresie występuje jakikolwiek błąd.

                            Tutaj też prośba do innych, którzy mogli zetknąć się z taką lub podobną sytuacją o dokonywanie wpisów i dalsze kontynuowanie wątku, możliwe, że dzięki zaobserwowanym przez Was szczegółom będziemy mogli zidentyfikować sytuację.

                            Komentarz


                              #15
                              to wiec tak bo o tych rozmowach już lepiej jak zapomnę bo mi ich nie odzyskacie ;/. mam w GG11 archiwum sprzed 2 miesięcy jak nastąpiło to usuniecie archiwum z tą osobą czy dało by się to jakoś zgrać z archiwum online ? i tak nie będzie rozmów z 2 miesięcy ale te najważniejsze były wcześniej własnie. I działa już import archiwum z gg10 do gg11 online

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X