Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Usuniete archiwum po bledzie :/

Usuniete archiwum po bledzie :/

Witam
    Wczoraj mialem taka sytuacje przegladalem archiwum z pewna osoba i przy wczytywaniu kolejnej rozmowy byl blad polaczenia i gg sie zawiesilo, wylaczylem je wlaczylem na nowo i od tamtej pory niemam archiwum z ta osoba takze na webgg niema go jest to dla mnie bardzo wazne prosil bym o przywrucenie tego w jakis sposob, sadze ze macie kopie zapasowa gdyz nowe gg jest jesscze w wersji beta. Pozdrawiam

Doświadczony GGadacz Awatar Andrzej-master
    Niestety nie, nie mamy możliwości przywrócenia stanu archiwum sprzed tej sytuacji. Jeżeli wiadomości nie ma w archiwum, nie jesteśmy w stanie pomóc.

No ale nic nieda sie zrobic ? Mialem tam pewne bardzo wazne dane... Prosze wazne to jest bardzo by to odzyskac.

Doświadczony GGadacz Awatar Andrzej-master
    Przykro nam, ale mimo szczerych chęci, nie jesteśmy wstanie przywrócić tej rozmowy

A calego archiwum przywrucic sprzed jakiegos czasu ? Napewno kest jakas mozliwosc wszystko sie da teraz jest nawet przyslowie "co raz zostalo wrzucone w internet zostaje tam na zawsze" moze pomyslicie nak mozliwoscia kopi takich danych by sie taka sytuacja nie powturzyla, i wedlug mnie powinna byc taka opcja zwlaszcza teraz gdy gg jest w fazie bety o nie wszyatko dziala jeszcze do konca jak powinno wiec przez ten czas testowy przydala by sie taka opcja. A nie moglbym prosic o sprawdzenie czy moze jednak dalo by sie to odzyskac ? Wkoncu jest to na waszych serwerach i macie do nich dostep wiec moze jest jakas mozliwosc odzyskania tego choc czesci nawet...

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    zaraz zaraz... ja dobrze rozumiem? Nastąpiło usunięcie archiwum online z powodu błędu niezależnego od usera? czy archiwum lokalnego?

Tak dobrze rozumiesz chodzi o archiwum online ale nie usuniecie calego archiwum tylko podczas przegladania archiwum a konkretniej rozmow z jedna osoba wyskoczyl blad polaczenia o po ppnownym zalogowaniu sie gg niemam zadnych rozmow z ta osoba :/

Czy tutaj chodzi o Twój właściwy numer GG (ten sam, który miął kłopoty z synchronizacją w archiwum wiadomości z aplikacji mobilnych)?
    Skontaktuj się z nami mailowo i podaj pełne szczegóły sytuacji abyśmy mogli to dokładniej sprawdzić.

tak chodzi o numer gg 3390864, pisałem juz to odpisała mi Anna "Witam
    Nie ma możliwości przywrócenia rozmowy. Kwestia archiwum została już
    wyjaśniona na forum:
    http://forum.gg.pl/showthread.php?65...wum-po-bledzie
    "
    wiec mam jeszcze raz to napisać i może coś z tym zrobicie ?

Jeżeli chodzi o przywrócenie treści usuniętych z archiwum to nie będzie to możliwe, ponieważ jest to czynność ostateczna.
    Mnie jednak interesuje sam błąd, który jak wskazujesz tutaj wystąpił. Chciałbym ustalić przyczynę błędu i go wyeliminować. I tylko w tym kontekście może okazać się, że archiwum wiadomości z tą konkretną osobą tak faktycznie nie zostało skasowane (co jasno zaznaczasz), tylko nie jest prawidłowo wizualizowane.

Odpisałem na Twojego maila w tej sprawie.
    Ostatnio edytowane przez GGAdmin ; 04.06.2012 o 14:29

Uprawnienia umieszczania postów