Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd Nokia Asha 302

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd Nokia Asha 302

    Witam! Posiadam telefon Nokia Asha 302 i gdy wejde w link do pobrania gg plus, wybieram wersje dla wiekszosci telefonów z javą, strona ładuje mi się a po chwili wyskakuje błąd " Trwa aktualizacja serwisu, spróbuj ponownie za chwilę" I tak od kilku dni mam. Gdy wybieram inne wesje jest to samo. Chciałbym dodać iż łączą się z internetem przez sieć Wi-Fi.

    #2
    To błąd u Twojego operatora bo jego strona nie funkcjonuje. Możesz chyba pobrać gg operatorskie ze strony m.gadu-news.pl
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      Ewentualnie możesz pobrać mobilne GG w wersji standardowej. Linki do znalezienia na naszym forum
      http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Hector Zobacz posta
        Ewentualnie możesz pobrać mobilne GG w wersji standardowej. Linki do znalezienia na naszym forum
        czyli ze gg dziala na Nokia Asha 302? Niestety w Biurze Obslugi T-mobile - nie potrafią odpowiedziec, ze jak kupie te Nokie to na 100 % zadziala, bo nie maja na jakiejs liscie tego modelu

        Komentarz


          #5
          Powinno działać. Jeśli masz ten telefon, to po prostu pobierz i sprawdź, to nic nie kosztuje
          http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Hector Zobacz posta
            Powinno działać. Jeśli masz ten telefon, to po prostu pobierz i sprawdź, to nic nie kosztuje
            no właśnie nie mam, planuję zakup, i głównie kupuję go pod kątem działającego gg i internetu - dlatego pytam, bo nie mam za bardzo jak wyprobować - pozostale warunki: czyli qwerty nie dotykowe i marka Nokia, do ktorej jestem przywiazana - Nokia Asha spełnia

            Komentarz


              #7
              Problem jest tego typu, że nie jesteśmy w stanie przeanalizować działania aplikacji na każdym modelu telefonu. Jest tak, że na platformie Java 2.0 aplikacja działa na 99,9% telefonów, natomiast JAVA 2.1, czyli taka jaka jest w tej nokii to już tak nie działa i czasami są problemy z działaniem aplikacji
              http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Hector Zobacz posta
                Problem jest tego typu, że nie jesteśmy w stanie przeanalizować działania aplikacji na każdym modelu telefonu. Jest tak, że na platformie Java 2.0 aplikacja działa na 99,9% telefonów, natomiast JAVA 2.1, czyli taka jaka jest w tej nokii to już tak nie działa i czasami są problemy z działaniem aplikacji
                a no to niefajnie, a co możecie polecić z telefonów z qwerty niedotykowym? moze jakas inna Nokia?

                Komentarz

                Pracuję...
                X