Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapamiętywanie pozycji okna rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zapamiętywanie pozycji okna rozmowy

    Wreszcie GG zapamiętuje położenie okna rozmowy na ekranie - ale mam pytanie - dlaczego tylko dla jednego kontaktu ???!!! A dokładniej - po otwarciu okna rozmowy z kontaktem " X " ustawiam okno w konkretnej pozycji. Kończę rozmowę, zamykam i jest ok. Po chwili chcę coś jeszcze do tego kontaktu napisać, otwieram okno i jest tam gdzie było . Za jakiś czas chcę pisać do kontaktu " Y " - otwieram okno i co ? - jest zupełnie gdzie indziej !!!!. Nie dało się zrobić tak, żeby pozycja okna rozmowy była zapamiętana OGÓLNIE dla komunikatora a nie dla poszczególnych kontaktów ??? Toż to niepoważne jest raczej. Ale kierunek działania dobry - choć dalej nie ma USUWANIA OSTATNICH ROZMÓW

    #2
    Na chwilę obecną poprawione zostało:

    Zamieszczone przez Abrakannabra Zobacz posta
    Ukazała się nowa wersja komunikatora GG 11.0.0.7463. Zmiany to:
    [...]
    - zapamiętywanie rozmiaru i położenia okna w trybie zakładkowym,
    [...]
    czyli nie w przypadku, gdy każdą rozmowę mamy w osobnym oknie.
    Poza tym, zdania są podzielone - część osób chce, żeby dla każdego kontaktu jego pozycja zapamiętywana była osobno, nie ogólnie.

    Komentarz


      #3
      W trybie bez zakładek bardziej by mi zależało, by nowe okno pojawiało się obok poprzedniego tak aby rozmowy nie nachodziły na siebie. Zapamiętywanie dla konkretnych kontaktów pozycji jest niepraktyczne moim zdaniem

      Komentarz

      Pracuję...
      X