Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak połączenia z intrnetem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    brak połączenia z intrnetem

    Kilka dni temu zauważyłam, ze usunął mi się profil na gg, pomyślałam, ze to wina kogoś z domowników i postanowiłam zainstalować najnowsze gg. Niestety tuz przed instalacją pojawia mi się informacja, ze nie jestem połaczona z intrnetem...-.- postanowiłam, sciagnąc gg 10, i problem ten sam. Poczatkowo zignorowałam, myśląc, ze jak jutro wroce na komputer wszystko juz bedzie działać. Niestety nadal próbuje mi się wmowić, ze nie jestem połączona z intrnetem. Ten problem pojawił sie tylko przy instalacji gg.
    Jak moge go rozwiązać?

    #2
    Tuż przed instalacją GG 10 taki komunikat nie ma miejsca, bo to zwyczajnie nie jest sprawdzane. Co innego po instalacji. Najlepiej pokaż screena.
    Sprawdź na http://beta.gg.pl czy uda Ci się połączyć

    Komentarz


      #3
      więc tak, na beta.gg działa. jak instaluje wyskakuje komunikat z informacją "Ups!
      Wystąpił błąd podczas uruchamiania “Softonic Downloader” dla Gadu-Gadu 10 (GG 10.5)Pomóż nam rozwiązać ten problem:
      -wyślij raport o błedzie lub skontaktuj sie z obsługą
      W swoim zgłoszeniu zawrzyj następujące informacje:

      w trakcie pobierania jakiego programu wystąpił błąd
      jakiego systemuoperacyjnego używasz i kto jest Twoim dostawcą Internetu"

      Komentarz


        #4
        Ściągnij GG 10 z GaduNews.pl, Softonic dodaje jakieś głupoty do instalek, które nie zawsze działają

        Komentarz


          #5
          zainstalowało się, ale za to okazało się, ze moj profil jest uszkodzony...

          Komentarz


            #6
            No to trzeba usunąć profil i dodać go ponownie. Poniżej masz ścieżki gdzie znajduje się profil

            Windowsa XP, C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Ja

            Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Ja

            Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Ja

            Usuń folder "Ja " (nazwa jest zależna, od tego jaką nadał użytkownik swojemu profilowi Gadu-Gadu). Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
            Następnie można dodać profil z numerem którego dotyczy problem z poziomu menadżera profili.

            Komentarz


              #7
              y..to jak mam sprawić by ukryte foldery przestały byc ukryte?
              mam od nie dawna windowsa 7 i sie na nim nie znam .

              Komentarz


                #8
                Wejdź do "Opcji folderów" np przez panel sterowania a następnie "widok" -> "Ukryte pliki i foldery" -> "Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski" być może będziesz musiał jeszcze odznaczyć "Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (zalecane)", ale tego drugiego nie jestem pewien. Robi się to podobnie jak w winXP i w win98.

                Komentarz


                  #9
                  ok. dzieki, działa mi wszystko poki co

                  ps. jak cos to "bedziesz musiała"

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X