Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc w otworzeniu GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pomoc w otworzeniu GG

    Witam
    Od pewnwego czasu nie włącza mi się zaraz po zalogowaniu GG, kiedy chce go włączyć sama pojawia mi się następujący komunikat:
    Program GG został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu GG lub uruchomić ponownie system.
    Próbowałam ponownie instalować gg, ale dalej dzieje się to samo. Procesy te które wydawały mi się związane z gg również zakończyłam.
    GG samo przestało działać któregoś pieknego dnia.
    Proszę o pomoc jeśli ktoś wie.

    #2
    Przede wszystkim nie używaj czerwonego koloru bo jest on zarezerwowany dla Adminów, a Ci gromy mogą rzucać w gniewie
    Co się zaś tyczy problemu o ile jest to wersja GG11 skorzystaj z tego sposobu reinstalacji: http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Tomek Gadu-Gadu Zobacz posta
      Przede wszystkim nie używaj czerwonego koloru bo jest on zarezerwowany dla Adminów, a Ci gromy mogą rzucać w gniewie
      Co się zaś tyczy problemu o ile jest to wersja GG11 skorzystaj z tego sposobu reinstalacji: http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji
      Następnym razem użyje koloru różowego
      Niestety to samo

      Komentarz


        #4
        Czy GG uruchamia się przy starcie systemu? Jeżeli tak, odznacz tę opcję. W poleceniu uruchom wpisz msconfig, wybierz zakładkę uruchamianie i odznacz gghub. Uruchom ponownie komputer, następnie GG ze skrótu.

        Edycja:

        Jakiej w końcu wersji GG używasz? Piszesz na dwóch forach. Wypowiadamy się na temat GG 11, a tutaj twierdzisz, że masz 10.5. Tamten temat zamykam, proszę nie powielać bytów.
        Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Nie mam jak odznaczyć bo gg w ogóle się nie włącza o czym napisałam w pierwszym poście.Odinstalowałam i tyle. Zainstalowałam ponownie bład ten sam.

          Komentarz


            #6
            Tak, to wydaje się logiczne, dlatego napisałam ciąg dalszy swojej wypowiedzi, z którą chyba się nie zapoznałaś przed napisaniem odpowiedzi. Cytuję:
            Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
            W poleceniu uruchom wpisz msconfig, wybierz zakładkę uruchamianie i odznacz gghub. Uruchom ponownie komputer, następnie GG ze skrótu.
            Poza tym nadal nie wiem jakiej wersji GG używasz.

            Komentarz


              #7
              Na tą chwilę nie mam żadnej wersji, więc zainstaluję tą która jest teraz dostępna.
              Błąd wystąpi ten sam, więc spróbuje zrobić tak jak napisałaś.Wtedy się okaże.

              ---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:24 ----------

              Niestety to samo.
              Z tym że gghub nie było na liście procesów tylko po prostu gg. Nie wiem czy ma to znaczeniem, w każdym bądź razie problem pozostał.

              Komentarz


                #8
                Jaką wersję GG zainstalowałaś? Proszę o print screen zakładki procesy menedżera zadań.

                Komentarz


                  #9
                  11.jpg

                  Pzed chwilą zainstalowałam więc chyba wersja 11.

                  Komentarz


                    #10
                    Na stronie są dwie wersje do pobrania. Którą zainstalowałaś? Chodzi mi o zakładkę procesy w menedżerze zadań, nie zakładkę uruchamianie w konfiguracji systemu.

                    Komentarz


                      #11
                      1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

                      GG pobrałasm z tej strony więc 11.

                      Komentarz


                        #12
                        Mam nadzieje że widać cokolwiek?
                        Załączone pliki

                        Komentarz


                          #13
                          Zgodnie z tym, co napisałam wcześniej, na stronie są dwie wersje komunikatora do pobrania. Czy screeny robiłaś w momencie pojawienia się błędu? Proszę o print screen komunikatu.

                          Komentarz


                            #14
                            1.jpg2.jpgWersja produkto 11.0

                            To jest screen procesów kiedy na pulpicie był jeszcze komunikat.

                            Komentarz


                              #15
                              No to spróbuj teraz zakończyć proces ggapp i gghub z poziomu menedżera zadań i uruchomić ze skrótu.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X