Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[11.0.0.7463] Błąd - Wysyłanie plików

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [11.0.0.7463] Błąd - Wysyłanie plików

    Po wybraniu pliku do wysłania dla innego użytkownika pojawia się od razu komunikat "Przesyłanie zakończone", mimo że druga osoba pliku nie odebrała. Win 7 SP1 64 bit.

    #2
    Jakiej wersji GG używa rozmówca?

    Komentarz


      #3
      Ostatnia "dyszka". W drugą stronę jest wszystko git.

      Komentarz


        #4
        Sprawa ma się tak:
        Kiedy Ty z GG 11 wysyłasz wiadomość- wysyłasz ją na GG Dysk - dlatego pojawia się informacja o pomyślnym przesłaniu. W 10,5 podczas przesyłania z GG 11 pojawia się informacja o linku do strony ( GG Dysk), dopiero z tej strony można pobrać plik.
        Przeciwwskazania przy odbiorze na GG 10,5:
        - w przypadku zaznaczenia opcji [nie pokazuj wiadomości od nieznajomych] i odznaczeniu [pokazuj linki od nieznajomych] odbiorca musi mieć dodany twój numer do listy kontaktów.

        Komentarz


          #5
          A więc jeżeli nie mam GG Dysku to nie mogę automatycznie wysyłać plików? Dobrze rozumiem? I skąd takie ograniczenie?

          Komentarz


            #6
            Stąd, że w GG stosuje się kompatybilność wstecz tylko dla funkcji pisania wiadomości tekstowych, statusów i opisów.
            Inaczej: jak projektowano GG 10 to jeszcze nie wiedziano jak będzie w przyszłości wyglądać transfer plików w nowych wersjach, dlatego GG 11 umie odebrać plik od każdego klienta, ale GG 10 nie umie odebrać pliku od GG 11, bo to drugie jest nowsze.

            Komentarz


              #7
              Więc mamy problem nie natury technicznej, a problem logiczny, a raczej planu wdrażania i realizacji pewnych rzeczy. Heh... teraz mnie nic nie zdziwi w tym produkcie ;d

              Komentarz


                #8
                moim zdaniem to raczej problem tego, że co 2 lata trzeba pisać wszystko od nowa, bo produkt okazuje się niewypałem.

                Komentarz


                  #9
                  Qrix, przepisanie rzeczy od nowa następuje dopiero po wdrożeniu planu działania, a więc praktycznie na samym końcu. Wiadomo więc gdzie jest problem, jeśli nie przewidziano wcześniej takich problemów.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X