Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak wyczyścić pamięć tymczasową w GG11?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak wyczyścić pamięć tymczasową w GG11?

    Niektóre gry w GG wymagają co pewien czas wyczyszczenia pamięci tymczasowej, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, które pliki można usunąć bez powodowania problemów?

    #2
    Co konkretnie dzieje się z grami, że sugerujesz, że trzeba wyczyścić pamięć tymczasową? Jakie to gry? Pojawia się jakiś komunikat?

    Komentarz


      #3
      Komunikatu nie ma żadnego, ale np. Pirates Saga czy Wesoła Osada po aktualizacjach wymaga wyczyszczenia cache w przeglądarce, a na GG11 to nie wiem jak to zrobić.

      Komentarz


        #4
        Rozumiem, że chodzi Ci o granie za pośrednictwem aplikacji dodawanych do komunikatora. Napisz jaki konkretnie masz problem z grą, że chcesz czyścić dla niej pamięć podręczną.

        Komentarz


          #5
          Np. ładowanie listy znajomych, czy wysłanie próśb, prezentów.

          Komentarz


            #6
            Spróbuj usnąć aplikację z dodatków i ponownie ją pobrać. Napisz nam czy rozwiązało to problem.

            Komentarz


              #7
              Problem mi już zniknął po odinstalowałem całe nowe GG i ręcznie usunąłem wszystkie pliki tymczasowe. Jak problem się ponowi, to dam znać.

              Komentarz


                #8
                Problem znów się pojawił po piątkowej aktualizacji w grze. Czy jest na to sposób poza reinstalacją i ręcznym usuwaniem plików tymczasowych?

                Komentarz

                Pracuję...
                X