Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jak wyczyścić pamięć tymczasową w GG11?

Jak wyczyścić pamięć tymczasową w GG11?

Niektóre gry w GG wymagają co pewien czas wyczyszczenia pamięci tymczasowej, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, które pliki można usunąć bez powodowania problemów?

Paulina
    Go
    Co konkretnie dzieje się z grami, że sugerujesz, że trzeba wyczyścić pamięć tymczasową? Jakie to gry? Pojawia się jakiś komunikat?

Komunikatu nie ma żadnego, ale np. Pirates Saga czy Wesoła Osada po aktualizacjach wymaga wyczyszczenia cache w przeglądarce, a na GG11 to nie wiem jak to zrobić.

Rozumiem, że chodzi Ci o granie za pośrednictwem aplikacji dodawanych do komunikatora. Napisz jaki konkretnie masz problem z grą, że chcesz czyścić dla niej pamięć podręczną.

Np. ładowanie listy znajomych, czy wysłanie próśb, prezentów.

Spróbuj usnąć aplikację z dodatków i ponownie ją pobrać. Napisz nam czy rozwiązało to problem.

Problem mi już zniknął po odinstalowałem całe nowe GG i ręcznie usunąłem wszystkie pliki tymczasowe. Jak problem się ponowi, to dam znać.

Problem znów się pojawił po piątkowej aktualizacji w grze. Czy jest na to sposób poza reinstalacją i ręcznym usuwaniem plików tymczasowych?

Uprawnienia umieszczania postów