Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Beta GG] Prostokąty zamiast wyrazów

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [Beta GG] Prostokąty zamiast wyrazów

    Witam.
    Pobrałem dziś wersję testową mobilnego GG. Instalacja poszła bardzo sprawnie, uruchomiłem aplikację, ta załadowała się i tutaj zaczyna się problem. Mianowicie zamiast wyrazów, które powinny się wyświetlać, mogę zobaczyć tylko jednokolorowe prostokąty (tam gdzie powinien być tekst). Telefon to Nokia N73 (pobrałem wersję Java).
    Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu,
    michor
    Ostatnio edytowany przez michor7pl; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dopowiedzenie

    #2
    Mógłbyś załączyć jakieś zdjęcie? Jakbyś zrobił jakimś innym telefonem/aparatem to co widzisz na wyświetlaczu. To byłbym pewny, że rozumiem o co ci chodzi (chyba rozumiem, ale tak dla pewności). Plus jakbyś jeszcze dodatkowo się dowiedział jakie tam w praktyce wyrazy powinny być to byłoby już super.

    Komentarz


      #3
      Na początku wszystko jest dobrze:
      DSC-0006.jpg
      A później zamiast wszelkich tekstów (nazwa kontaktu, opis, itp.)pojawiają się jakieś prostokąty:
      DSC-0007.jpg
      Mam nadzieję, że obrazki się dobrze wyświetlają, bo piszę z telefonu... Jak coś będzie nie tak to później zrzuce zdjęcia na komputer i edytuję posta

      Komentarz


        #4
        NIE DLA ACTA!!!

        Sorry nie mogłem się oprzeć.

        Komentarz


          #5
          Zdjęcia są OK - rozumiem z nich o co chodzi. Przekazałem problem dalej. Dzięki.

          Komentarz


            #6
            Próbowałem pobrać GG z OVI Sklepu, udało mi się to ale problemu to nie likwiduje. Liczę, że uda wam się coś z tym zrobic

            Komentarz


              #7
              Prośba, byś zainstalował tę aplikację http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/test/mgg.jad i będziesz miał komunikat błędu na początku. Mógłbyś wkleić jego treść?

              Komentarz


                #8
                Treść komunikatu błędu:
                code 1: 0, 144, 255
                Później pojawił się ponownie ten komunikat, a po nim:
                code 1: 0, 11, 255
                Ostatnio edytowany przez michor7pl; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  Mógłbyś jeszcze raz zainstalować? Z tego samego linka co wcześniej. Powinno już działać normalnie.

                  Komentarz


                    #10
                    Działa! Muszę przyznać, że już mi się spodobało

                    Komentarz


                      #11
                      W oficjalnej wersji beta, która jest pod standardowym linkiem również już poprawka jest uwzględniona. Temat zamykam.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X