Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GGbeta uruchamia się... "Trwa logowanie do GG/Trwa ponawianie logowania"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GGbeta uruchamia się... "Trwa logowanie do GG/Trwa ponawianie logowania"

    Witam.

    Mam problem z nowym GG dla PC. Po raz pierwszy...
    Często zmieniam konfiguracje PC z których korzystam. Chodziło poprawnie na IBM 8172-KG1, również na laptopie Gericom (Celeron 2.4ghz, 512MB RAM Intel 82845), jak i na AMD Athlon 64 x2 2x2.1ghz, gigabyte GA-M57SLI-S4. Aktualna moja konfiguracja to Sempron 1.5ghz (ten 1gen), 768MB RAM, Radeon 9600XT i płyta Asrock K7VT4A PRO, GG się uruchamia, podaję numer GG i hasło, i jak w temacie, w kółko "Trwa logowanie do GG/Trwa ponawianie logowania". Łączność z Internetem ma, ponieważ mój avatar pobrało. Zapora i antyvirus nie blokują. Katalog roboczy opróżniony. Migracja nastąpiła już kiedyś więc dane uzupełnione. Co może powodować problem?

    Z góry dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam

    #2
    Witam,

    Mam podobny problem jednak ja mam cały czas ten sam sprzęt. Mimo to wczoraj wszystko było ok a dziś rano jak włączyłem kompa. To już niestety tak jak w temacie Trwa logowanie do GG/Trwa ponawianie logowania. Musiałem przejść ponownie na GG10 aby być w kontakcie. GG używam w pracy i ta nowsza wersja mi bardzie przypadła do gustu. Dlatego proszę o pomoc.

    Pozdrawiam

    Komentarz


      #3
      Czy próbowaliście przeinstalować komunikator według tej instrukcji? Jaka to jest wersja GG?

      Komentarz


        #4
        Kochana Paulinko, przecież piszę w dziale "Testy" - a wersja Beta aktualnie jest tylko jedna prawdopodobnie
        Ze względu na brak możliwości sprawdzenia zakładki "O programie" przed zalogowaniem (zwyczajnie jej nie ma), mogę powiedzieć tylko iż Windows identyfikuje program jako 11.0.0.0, nie wiem jaki build.

        Reinstalowana raz normalnie, raz z czyszczeniem katalogu roboczego. Nic...

        Komentarz


          #5
          Witam. Ja też mam taki sam problem. Mianowicie wczoraj po raz kolejny zainstalowałem gg i zaraz po zainstalowaniu wszystko pięknie działało, a dziś już nie... Już kilka razy przeinstalowywałem gg i ciągle to samo... Po instalacji działa, ale po ponownym uruchomieniu komputera już nie...

          Pozdrawiam,
          Damian

          Komentarz


            #6
            Możecie podać z jakich dokładnie systemów operacyjnych korzystacie? W przypadku tych problemów warto też podać
            używane programy antywirusowe lub programy typu firewall. Musi być jakiś element wspólny, który pomoże ustalić przyczynę.



            W zakresie reinstalacji, dokonajcie usunięcia programu GG z poziomu panelu sterowania.
            Następnie pobierzcie ze strony beta.gg.pl nowy plik instalacyjny dla GG i z niego zainstalujcie program, po czym sprawdźcie jego działanie.

            Komentarz


              #7
              Windows XP Professional Wersja 2002, Dodatek Service Pack 2.

              Nie korzystam chwilowo z żadnego antywirusa, oraz z programów typu firewall. Jedyne, co mam zainstalowane, z programów, które wykorzystują łącze internetowe to skype i WampServer.

              Jeśli chodzi o tą reinstalacje, to dawno już to robiłem kilka razy i nic to nie dało.


              PS. Zrobię format komputera... Bo już mi trochę przycina i napisze później, jak będzie działało GG.
              Ostatnio edytowany przez Damian324; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                Kluczowe jest usuwanie katalogów roboczych przy re-instalacji, no ale jeżeli to już robiłeś, dodaj wyjątek dla programu w zaporze systemowej Windowsa.

                Komentarz


                  #9
                  Może zbierzmy szczegóły sytuacji.
                  Czy w każdej z trzech wskazanych tutaj sytuacji mamy do czynienia z poprawnym logowaniem się do GG zaraz po jego instalacji. Następne uruchomienie programu nie powoduje jednak zalogowania, ponieważ proces ten trwa bez końca nie przynosząc pozytywnego efektu?

                  Czy po dłuższym bezskutecznym oczekiwaniu na zalogowanie wyświetla się jakikolwiek komunikat błędu?

                  Czy ktokolwiek z Was korzysta z jakiegoś niestandardowego sposobu połączenia z internetem?

                  Na koniec chciałbym wskazać abyście odpowiedzi wraz ze swoimi numerami GG i linkiem do tego wątku przesłali na adres tech@gadu-gadu.pl
                  Będziemy musieli dokładniej przyjrzeć się tej sytuacji.

                  Komentarz


                    #10
                    No więc zrobiłem format komputera i na razie wszystko dobrze działa.


                    EDIT:

                    Działało do pewnego czasu. Napisałem wiadomość na podany adres e-mail.
                    Ostatnio edytowany przez Damian324; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X