Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: O tym, dlaczego nowe web GG jest kieeepskieeee

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Ale nikt nie zmusza podawania swojego numeru telefonu. To nie jest obowiązkowe.

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    Cytat Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
    Ale nikt nie zmusza podawania swojego numeru telefonu. To nie jest obowiązkowe.
    ja rozumiem. Załóżmy jednak, że ktoś poda i będzie tak jak napisałem. Co wtedy?

Doświadczony GGadacz
    „8. Operacja wylogowania z gg.pl (przy jednocześnie aktywnej apk na Androidzie) wylogowuje również z Androida; „
    Nie udało się powtórzyć powyższej sytuacji. Czy u Ciebie wylogowanie występuje za każdym razem?

W kwestii telefonu, rozumiem, że masz na myśli kradzież. W takim przypadku niezwłocznie trzeba zgłosić się do operatora w celu zablokowania numeru. Zaznaczam, że do przypomnienia hasła trzeba znać również numer gg, więc nie ma możliwości, żeby przypadkowa osoba skorzystała z danej funkcji.

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    odpowiadając na kwestię wylogowania. Nie za każdym - problem pojawia się np gdy na przykład kończę pracę na gg.pl, chwilę wcześniej dam zaloguj na androidzie i (w czasie kiedy android wykonuje operację zalogowania) dam wyloguj na gg.pl. Wtedy (nie zawsze) na androidzie pojawia się monit o błędnym logowaniu. Zauważyłem (drogą prób) że sposób na uniknięcie tej sytuacji jest bardzo prosty - wystarczy jeszcze przed uruchomieniem gg na androidzie pozamykać zbędne procesy. I wtedy można śmiało logować, wylogowując z gg.pl

Na podstawie moich prób wydaje mi się, iż problem tkwi (lub jest jakoś powiązany z) w ilości wolnej pamięci telefonu.

Uprawnienia umieszczania postów