Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działające radio gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie działające radio gg

    Witam. Mam probem, a mianowicie nie działa mi gg radio. Stacje FM- tak, zaś stacje online- nie. Odinstalowałam program razem z folderami i zainstalowałam ponownie i nic. Na początku po ściągnieciu działał. Co mam zrobić?? Mój system to windows 7 64-bit, antywirus to avast.
    Ostatnio edytowany przez marysia0017; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Podstawowa kwestią jest gdzie korzystasz z Open.fm (komunikator, jeśli tak to jaki, strona open.fm, beta.gg.pl/music). Najpewniej jednak, wnioskując po kwestii braku problemów ze stacjami FM, Twój antywirus, firewall, bądź ad block w wypadku wykorzystania przez strony, blokuje dostęp do radia Open.fm
    Wyłączenia, dodanie wyjątku powinno rozwiązać sprawę.

    Komentarz


      #3
      Korzystam z gg 11.0.0.7562
      Niestety nic nie poskutkowało Jedynie gdy wyłączyłam całkowicie antywirusa wszystko jest wtedy w porządku, radio śmiga. Nie wiem co mam zrobić żeby wyłączyć tylko ochrone gg w avaście ;/ Prosze o opisanie krok po kroku. Jestem początkująca.
      Ostatnio edytowany przez marysia0017; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Klikamy na ikonę Avast poprzez Pasek (obok zegarka)
        Następnie --> Osłony w czasie Rzeczywistym --> Ustawienia Zaawansowane --> Wybieramy zakładkę Wykluczenia --> Dodaj --> I wybieramy cały folder GG (może się to nieco różnić ze względu na wersję avasta)

        Komentarz

        Pracuję...
        X