Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niemożliwe skalowanie okien

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Niemożliwe skalowanie okien

    Wersja 11.0.0.7562, Windows 7 Pro 64-bit PL

    Nie mogę skalować ani okna głównego GG, ani okien z rozmowami. Nie ma po prostu ramki okna, którą mógłbym chwycić w celu zmiany rozmiaru.

    A przy okazji, chciałbym mieć możliwość ustawienia normalnego wyglądu okien, zgodnego z tematem Windows, bez żadnych skórek i innych udziwnień. Nie wiem po co kolejne wersje GG wprowadzają jakieś cudaczne modyfikacje wyglądu okien, ani to ładne, ani praktyczne, a pewnie wpływa na zwiększenie zajętości pamięci i obniżenie wydajności. W prostocie siła - tylu użytkowników to powtarza, a ggteam pozostaje jakby głuchy na te uwagi.

    #2
    Okno główne komunikatora można skalować tylko wertykalnie (istnieje minimalna wielkość okna). Okno rozmowy można skalować wzdłuż i w szerz (także istnieje minimalna wielkość okna).

    W temacie skórek - w GG11 takowych nie ma. Są jedynie motywy kolorystyczne. Co do dopasowania się do tematu Windows mam rozumieć, że chodzi o Aero, tak?
    http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Hector Zobacz posta
      Okno rozmowy można skalować wzdłuż i w szerz
      No właśnie w tym problem, że nie mogę. Czasem na chwilę pojawia się kursor skalowania, ale momentalnie znika. Dodam, że pasek boczny, informacje na dole i inne duperele mam pochowane (zwinięte). Mogę zademonstrować ten efekt np. przez TeamViewera.

      W temacie skórek - w GG11 takowych nie ma
      Ale okna mają swój własny styl, a nie standardowy widok, prawda? Więc może nie są to skórki definiowalne, tylko jedna wbudowana, z której nijak nie można zrezygnować.

      Co do dopasowania się do tematu Windows mam rozumieć, że chodzi o Aero, tak?
      W tym przypadku (Windows 7) tak, chodzi o Aero.

      Komentarz

      Pracuję...
      X