Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Informacja o aktualizacji do nowej wersji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Informacja o aktualizacji do nowej wersji

    Hej
    Sory, że mogę administratorów wkurzyć tym tematem ale sugeruję żeby informować forumowiczów chociażby tutaj kiedy będzie aktualizacja w Android Markecie lub w Google Play gg na androida.
    Niektórzy mogą mieć wrażenie, że zapomnieliście o zamieszczeniu w Markecie aktualizacji.
    Doszły do mnie słuchy, że gdzieś się pałęta już wersja gg 3.3.0 i niekktórzy mają ją w posiadaniu ale ani w Android Markecie go nie ma ani w Google Play nie ma takiej wersji.
    Pozdrawiam

    #2
    muszę przyznać, że pisanie postu bezpośrednio pod informacją o tym gdzie szukać wersji GG na Andka już mnie nie bawi - tyle razy już się to zdarzało.



    Od siebie dodam, że nie można podawać dat kiedy pojawi się nowa wersja, bo z doświadczenia tu na forum wiemy, że jeśli ten termin się przekroczy choćby o jeden dzień, to tworzy się taka fala krytyki, że moderatorzy rozdają warny na ślepo za spam. Po prostu nie można przewidzieć ile realnie zajmie czasu wprowadzenie danych poprawek czy sugestii, więc lepiej nie podawać żadnych terminów. Dodam jeszcze, że czynny udział na forum daje możliwość rozeznania się w takich sprawach, jak zdobędziesz odpowiednią ilość postów to zobaczysz choćby chatbox, gdzie często pojawiają się różne smaczki
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      No tak w sumie masz rację.
      Napisałem to ponieważ sam chciałbym wiedziec co z następną aktualizacją.
      Szczerze nie zauważyłem, że na górze pisze, że trwają beta testy gg mobilnego bo mam powiększoną stronę do 220% z powodu dużej wady zwroku także sory

      A i ile trzeba mieć postów żeby mieć dostęp do chatboxa?
      Pytam z ciekawości

      Komentarz


        #4
        a to zwracam honor, mogłeś nie zauważyć, aczkolwiek jest sporo osób, które mimo braków problemów tego typu zwyczajnie olewają ogłoszenia...
        jak widzisz po changelogu to czwarta beta, mam przeczucie, że będzie jeszcze co najmniej jedna beta, ale to tylko moje przeczucie, planów nie znam

        Komentarz


          #5
          Nie ma sprawy
          Lepiej powiedzieć, że się niedowidzi niż udawać, że się widzi
          No szczerze to czekam na oficjalną wersję bo ciemna skórka, która jest zapowiadana, a z tego co widziałem w beta testach jest pomoże mi nie tylko w oszczędności baterii ale i pomoże mi w odczycie tego co tam jest.
          mogłem w sugestiach to napisać ale skoro tutaj już piszę to szkoda, że nie macie w planach zrobić coś z opcją powiększania czcionki.
          Znam kilka osób, które mają taki problem ze wzrokiem co i ja i na pewno jest takich osób więcej więc rozważcie to bo takie coś jest chociażby w Go Chat (chat Facebook).
          pomoże to wielu osobom i nie będą ślepić do ekranu tak jak chociazby ja

          Komentarz


            #6
            dlaczego po prostu zamiast czekać na publikację w Google Play nie ściągniesz najnowszej wersji z ciemną skórką z naszego forum? Skórkę można zmienić w opcjach.

            Komentarz


              #7
              Bo z tego co czytałem obecna wersja ma wiele błędów, na które dużo osób się skarży.
              A po drugie troszkę wygodnicki jestem i nie muszę podpinać do kompa i tam takie, a mam obawy, że zamiast wersję 2.3.2 nie zastąpi tylko będę miał dwa.

              Komentarz


                #8
                borusk_20, o aktualizacji w Android Markecie dowiesz się, gdyż Market automatycznie powiadamia o nowych aktualizacjach. Chyba, ze wyłączyłeś sobie powiadomienia. Ponadto gdy wrzucam na forum wszystkie bety, wrzucam changelog do odpowiedniego tematu (link już znasz, dlatego nie piszę) oraz zawsze piszę odpowiedź w tym temacie "Update wersja x.y.z" po to, by można było subksrybować tamten temat i mieć powiadomienia o nowych wersjach. Ponadto raz na jakiś czas wersja, którą tu wrzucę idzie do naszych firmowych testerów i jeśli oni to przetestują i zaakceptują to idzie później do marketu. Wtedy edytuję changeloga danej wersji i oznaczam, że jest to wersja z Marketu.
                Co do twojej sugestii o powiększeniu czcionek to jutro/pojutrze dam znać o decyzji "góry".

                Komentarz


                  #9
                  @Wasky dzięki za odpowiedź
                  Wszystko już wiem, ponieważ poświęciłem chwilę na to żeby się wszystkiego dowiedzieć i trochę z Twojego postu napisanego na moim temacie też troszkę więcej wiem.
                  Dlatego śledzę to uważnie i czekam na stabilną wersję gg.
                  Fajnie, że wziąłeś pod uwagę moją sugestię bo nie powiem bardzo to pomoże nie tylko mi
                  To czekam na jakiś znak od Ciebie

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X